«پارمیدای ۶» در بوشهر به آب انداخته شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،اولین فروند شناور کروبوت با نام «پارمیدای ۶» به حضور سردار فدوی در بوشهر به آب انداخته شد. اولین فروند شناور کروبوت با نام «پارمیدای ۶ » به دست متخصصان موسسه دریایی شهید محلاتی نیروی دریایی سپاه در بوشهر ساخته و با حضور دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،اولین فروند شناور کروبوت با نام «پارمیدای ۶» به حضور سردار فدوی در بوشهر به آب انداخته شد.

Daryaeiاولین فروند شناور کروبوت با نام «پارمیدای ۶ » به دست متخصصان موسسه دریایی شهید محلاتی نیروی دریایی سپاه در بوشهر ساخته و با حضور دریادار پاسدار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه به آب انداخته شد.

این شناورعلاوه بر برخوداری از ویژگی‌هایی همچون وزن سبک، افزایش سرعت، خوردگی کمتر و هزینه نگهداری پایین، توان حمل مسافر و تجهیزات را داراست.

بنابراین گزارش با توجه به نیاز کشور به استفاده از این نوع شناور در صنعت دریایی، ساخت اولین فروند از این شناور کروبوت در دستور کار موسسه شهید محلاتی قرار گرفت. این شناور ۳۴ مترطول، ۷متر عرض و سه متر ارتفاع دارد، جنس بدنه آن آلومینیوم دریایی بوده و با سرعت ۲۵ مایل دریایی و گنجایش ۷۳ مسافر و ۸ خدمه را دارد که این ویژگی‌ها “پارمیدای۶” را در ردیف شناورهای “های‌اسپیکرافت” قرار می دهد.

Share