مسئولان از همه لحاظ بجز مالی با تیم همراهند/تیم پرطرفداری چون ملوان سقوط نمی‌کند

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرمربی تیم فوتبال ملوان در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر تراکتورسازی گفت: ملوان متعلق به فرد، گروه و طیف خاصی نیست بلکه به عنوان یک تیم پرصلابت و قدمت متعلق به همه تاریخ است.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرمربی تیم فوتبال ملوان در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر تراکتورسازی گفت: ملوان متعلق به فرد، گروه و طیف خاصی نیست بلکه به عنوان یک تیم پرصلابت و قدمت متعلق به همه تاریخ است.
فیروز کریمی در این کنفرانس خبری با اشاره به این که تفاوت تیم های پرطرفدار و کم طرفدار در روزهای بحرانی خود را نشان می دهد، افزود: ملوان در کشور طرفداران زیادی دارد و امروز چشم همه به طرفداران ملوان است.
وی همچین در این کنفرانس خبری تاکید کرد: karimiملوان در نیم فصل دوم جز ۵ تیم برتر لیگ برتر خواهد بود. تفاوت تیم های پرطرفدار و تیم های بدون طرفدار در روزهای بحرانی مشخص می شود و بنده معتقدم که تیم های پرطرفداری چون ملوان سقوط نمی کنند.
کریمی با اشاره به حضور ۳۰ تا ۴۰ هزار تماشاچی تیم تراکتور برای تشویق تیمشان ابراز امیدواری کرد: طرفداران ملوان نیز ۹۰ دقیقه تیمشان را حمایت کنند.
وی علت انجام تمرینات در خارج از شهر انزلی را نامناسب بودن زمین چمن عنوان و تصریح کرد: برای ترمیم زمین زحمت و هزینه زیادی در ۵۰ روز گذشته کشیده شد و امیدواریم فردا شاهد بازی خوبی در این زمین باشیم.
کریمی با اشاره به ظرفیت های خوب فوتبال در بندرانزلی تاکید کرد: انزلی نیاز به یکی دو ورزشگاه ۱۰ ، ۱۵ هزار نفری و ۲۰ زمین چمن خوب دارد.
سرمربی ملوان درخصوص نارضایتی مردم و هواداران از نتایج به دست آمده و همچنین انتظارشان ازتیم محبوبشان گفت:تفاوت تیم های پرطرفدار و بدون طرفدار در روزهای بحرانی مشخص می شود و اگر چنین شرایطی برای تیمهای بدون طرفدار اتفاق بیفتد بدون شک بازگشت آن تیم بسیار سخت خواهد بود بعنوان مثال تیم بهمن با وجود ۵بازیکن ملی پوش از دور رقابتها کنار رفت و در جایی دیگر تیم پولدار و ثروتنمد استیل آذین هم با وجود تمکن مالی نتوانست در لیگ برتر باقی بماند
فیروز کریمی افزود:امروز چشم همه دست اندرکاران تیم به وجود طرفدارانش است و در چنین روزهای سختی است که طرفدار عینیت پیدا می کند
وی با اشاره به اینکه ملوان یکی از تیم های پرچم دار شهرستانی است افزود : ملوان متعلق به تاریخ است و باید بگویم ملوان به فرد یا شخص تعلق ندارد و وظیفه ماست که بعنوان جمعی که درکنار ملوان هستیم دست در دست هم داده و فضایی را با کمک مسئولان ،مردم و رسانه های بوجود بیاوریم تا ملوان درجایگاهی که شایسته اش است قرار بگیرد چرا که این حق انزلی و مردم شریف آن است.
سرمربی ملوان در ادامه با حمایت از محجوب که در شرایط امروز فوتبال کشور به تنهایی مسئولیت تیم را به عهده گرفته افزود: مسئولان پشتیبانی خوبی از تیم کرده اند و ما از انها ممنونیم ولی تیم نیاز به حمایت مالی دارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آغاز زود هنگام نیم فصل دوم گفت: برنامه ریزی برای فوتبال باید قاعده مند باشد که برنامه ریزی تیم ها به هم نخورد.
کریمی افزود: البته ما در این مدت تمرینات نسبتا خوبی را پشت سر گذاشتیم و تمام تلاش خودرا می کنیم که موجب سرافرازی ملوان و طرفداران و مردم انزلی شویم.
سرمربی ملوان با اشاره به پیوستن اسمی ماهینی به ملوان ابراز امیدواری کرد مسئولان به میمنت دهه مبارک فجر این جوان را ببخشند تا بتواند دوباره به فوتبال بازگردد.
به گزارش خبرنگار دیارمیرزا کریمی درخصوص انتظارش از مردم و مسئولان شهر گفت:من در انزلی ملوان را خیلی مظلوم دیده ام البته مسئولان در حد بضاعت خود به تیم کمک کرده اند اما اگر در مورد حمایت مالی بخواهید بدانید بنده اطلاعی ندارم و ندیده ام و در یک کلام بگویم :مسئولان از همه لحاظ بجز مالی با تیم ملوان همراهند.

Share