باید اسامی ۱۷۰ نماینده‌ای که پول گرفته‌اند منتشر شود/ناراحتی برخی از افشای اسامی

آیین نامه مربوط به نحوه جبران خسارت زیست محیطی و آلودگی های ناشی از فعالیتهای نفتی تنظیم و تصویب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول دولت سابق در خصوص اینکه ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای انتخابات پول دریافت کرده‌اند گفت: هرچه که جلوتر برویم تخلفات دولت احمدی‌نژاد و اینکه وی آدم سرکشی بوده و تابع قوانین نبوده است بیشتر مشخص می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،غلامعلی جعفرزاده، نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان محمدرضا رحیمی معاون اول دولت سابق در خصوص اینکه ۱۷۰ نماینده مجلس هشتم از وی برای انتخابات پول دریافت کرده‌اند گفت: هرچه که جلوتر برویم تخلفات دولت احمدی‌نژاد و اینکه وی آدم سرکشی بوده و تابع قوانین نبوده است بیشتر مشخص می‌شود و هر روز آشکارتر می شود.

jafarوی با بیان اینکه یاران احمدی نژاد با بریدن از او مسائل بیشتری را افشا می‌کنند، افزود: از آقای رحیمی تشکر می‌کنیم که شروع به افشاگری تخلفات احمدی‌نژاد کرده است ولی رحیمی هم در ابتدا راه است و انتظار این است که موارد بیشتری را بیان کند مثل اینکه اسامی ۱۷۰ نماینده ای که پول گرفته اند منتشر شود.

عضو فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: اینکه ۱۷۰ نفر از نمایندگان پول گرفته اند و آقای پولداری وجه قابل توجهی را به نماینده دولت پرداخت کرده است قطعا در راه رضای خدا نبوده است،این نشان می دهد که دولت سابق به مباحث انتخاباتی ورود می‌کرده است که همین جزو تخلفات دولت احمدی‌نژاد است.

جعفرزاده با بیان اینکه معلوم نیست چند نفر از این افراد نماینده شده‌اند، خاطرنشان کرد: باید اسامی این افراد منتشر شود. من طومار انتشار اسامی این افراد را امضا کرده ام اما نمی دانم چرا برخی از دوستان جبهه پایداری و از این طومار و سخنان و افشاگری رحیمی ناراحت شده اند.

این نماینده مجلس تاکید کرد: وقتی هم این طومار بین نمایندگان پخش می شد اعضای جبهه پایداری علنا با دادوبیداد با این طومار مخالفت کردند و عنوان می کردند که نباید آن را امضا کرد. اگر اعضای این جبهه جز کسانی که به گفته رحیمی پول گرفته اند نبوده اند، نباید از این موضوع ناراحت شود ./نامه نیوز

 

Share