ابایی از این ندارم که بگویم سازمان محیط زیست به آستانه و کیاشهر خیانت کرده است

سازمان محیط زیست کشور به آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر خیانت کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه شامگاه پنج شنبه در جمع مسئولان منطقه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر اظهار داشت: سازمان محیط زیست کشور شهرستان آستانه اشرفیه بویژه بندر کیاشهر را قفل کرده و در این زمینه به این شهرستان خیانت شده است و ابایی از بیان این جمله ندارم و حتی در مجلس هم این جمله را بیان کردم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،محمدحسین قربانی نماینده آستانه اشرفیه شامگاه پنج شنبه در جمع مسئولان منطقه آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر اظهار داشت: سازمان محیط زیست کشور شهرستان آستانه اشرفیه  بویژه بندر کیاشهر را قفل کرده و در این زمینه به این شهرستان خیانت شده است و ابایی از بیان این جمله ندارم و حتی در مجلس هم این جمله را بیان کردم.سازمان محیط زیست کشور به آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر خیانت کرده است

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان بابیان اینکه دهه مبارک فجر امسال نسبت به سال‌های قبل متفاوت است اظهار کرد: نامه رهبر معظم انقلاب اسلامی به جوانان امریکا و اروپا، هجمه اردوگاه غرب در هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) و شرایط حساس مذاکرات هسته‌ای عواملی هستند که دهه فجر امسال را متمایز با سال‌های قبل کرده است.

عضو هیئت رئیسه گروه بهداشت و درمان  با اشاره به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی یادآور شد: نامه رهبر معظم انقلاب یادآور نامه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی به شوروی سابق در راستای از بین رفتن دولت سوسیالیستی است.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندرکیاشهر افزود: انتظار می‌رود که دولت‌مردان در تبلیغ هرچه بیشتر ابن پیام با استفاده از سفرای وزارت خارجه تلاش کنند.

وی به پیشرفت برخی از طرح‌های عمرانی صورت گرفته در سطح شهرستان نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: علیرغم مشکلات فراوان اقتصادی،فعالیت‌های بسیار خوبی درزمینهٔ گازرسانی، راه و اسفالت جاده، آب‌رسانی، برق و سلامت صورت گرفته است.

قربانی بابیان اینکه با توجه به قیمت نفت باید بودجه در راستای اقتصاد مقاومتی بسته شود اظهار کرد: با توجه به‌تمامی تنگناهای بین‌المللی تبصره ۲۲ که در سال آینده به سه درصد افزایش پیداکرده است بسیار به عمران و آبادانی شهرستان کمک خواهد کرد.

این نماینده با اشاره به طرح سؤال در مجلس شورای اسلامی از وزیر جهاد کشاورزی گفت: عقب‌ماندگی از طرح تجهیز مزارع،  افزایش تورم ،بی‌تدبیری و افزایش بی‌رویه در واردات باعث  کاهش ۳۰ درصدی قیمت برنج شده است.

وی با انتقاد از عدم فراهم شدن ساختمان برای راه‌اندازی درمانگاه تأمین اجتماعی گفت: از رئیس دادگستری شهرستان تقاضا داریم که ساختمان قدیم دادگستری را برای راه اندازی درمانگاه تامین اجتماعی در اختیار فرماندار قرار دهد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات این کمیسیون تأکید کرد: آن چیزی که امروز خدمت دولت را می‌تواند شاخص کند بهداشت و درمان است.

وی با انتقاد از برخی کوتاهی‌ های صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان بیان کرد: علی‌رغم برخی کارهای خوب صورت گرفته،افتتاح پایگاه انتقال خون جزو مطالبات مردمی بوده که متأسفانه قدمی برای این قضیه برداشته نشده است./مهر
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share