کمیته بررسی لزوم سفرهای خارجی شهرداری رشت تشکیل شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا شیرزاد در ادامه نطق خود بر بررسی لزوم و نحوه انجام سفرهای خارجی شهرداری تاکید و اظهار کرد: این سفرها در شهرداری را چه کسانی عهده دار بوده وچه کسانی باید در این بحران‌هایی که شهرداری با آن مواجه است پاسخگو باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر رشت با نطق پیش از دستور سه تن از اعضای شورا، صبح امروز(۱۴ دی) در عمارت شورای شهر رشت برگزار شد.

کمیته بررسی لزوم سفرهای خارجی شهرداری رشت تشکیل شود

shora-raفاطمه شیرزاد، عضو شورای شهر رشت در نطق پیش از دستور هفتاد و ششمین جلسه شورای شهر رشت با اشاره به وضعیت پسماند در شهرستان رشت که نیازمند اعتبارات ملی است، اظهار کرد: این موضوع طی یکسال و نیم گذشته بارها در صحن شورا مورد بررسی قرار گرفت و علی رغم برگزاری نشست‌های مختلف با حضور دکتر ابتکار، رییس سازمان محیط زیست کشور و دکتر نوبخت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور هنوز اعتبارات ملی برای حل مشکلات شهر رشت و لندفیل سراوان اختصاص نیافته است.

وی با بیان اینکه فرصت مسئولان کشوری به اتمام رسیده و نیازمند عزم ملی هستیم افزود: اینجا رشت، مرکز استان گیلان منتظر کمک مسئولان و منتظر اعلام خبرهای خوش از سوی دکتر نوبخت است.

شیرزاد در ادامه نطق خود بر بررسی لزوم و نحوه انجام سفرهای خارجی شهرداری تاکید و اظهار کرد: این سفرها در شهرداری را چه کسانی عهده دار بوده وچه کسانی باید در این بحران‌هایی که شهرداری با آن مواجه است پاسخگو باشند.

وی خواستار تشکیل کمیته‌ایی با حضور اعضای شورا، شهردار، رئیس حراست و معاون اداری مالی شهرداری جهت بررسی این سفرها شد.

این عضو شورا ادامه داد: طبق قانون شوراها، وظیفه نظارتی مان ایجاب می‌کند تا این موضوع را بررسی و گزارش دهیم تا از رهاوردهای سفر مطلع و پاسخ شفاف و قابل قبولی برای مردم که نمایندگان آنها هستیم داشته باشیم.

وی با اشاره به عدم تشکیل کمیسیون تلفیق اذعان کرد: سال گذشته به منظور رسیدگی به دفترچه بهای خدمات و عوارض شهرداری رشت جلسات کمیسیون تلفیق از ۳ آذر آغاز و ۱۰ جلسه تشکیل شد در حالیکه امسال هنوز جلسه ایی تشکیل نشده است.
/شبستان

Share