پس از نیم فصل تنها ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان داماش پرداخت شد!

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،باشگاه داماش حدود ده درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کرد.پس از برگزاری چند جلسه از تمرینات آماده سازی داماش برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ یک، روز گذشته حدود ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان و برخی عوامل تیم داماش پرداخت شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پس از برگزاری چند جلسه از تمرینات آماده سازی داماش برای نیم فصل دوم رقابت های لیگ یک، روز گذشته حدود ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان و پس از نیم فصل 10 درصد از قرارداد بازیکنان داماش پرداخت شد!برخی عوامل تیم داماش پرداخت شد.

درحالی که در طول برگزاری رقابت های لیگ، مدیریت و مسئولین داماش به بازیکنان وعده برطرف شدن بخشی از مشکلات داماش تا اواخر آذر و پرداخت قراردادها تا سقف ۴۰ درصد در ابتدای تعطیلات نیم فصل لیگ یک را داده بودند، روز گذشته مبلغ ۱۲۰ میلیون تومان بین بازیکنان تقسیم شد تا مجموع پرداختی به داماشی ها از ابتدای فصل، به حدود ۲۰ درصد برسد!

لازم به ذکر است، داماشی ها در زمان عقد قرارداد حدود ده درصد از قرارداد خود را دریافت کرده بودند. این درحالیست که طبق اعلام سرمربی داماش مجموع مبالغ قرارداد تمامی بازیکنان و کادرفنی داماش در فصل جاری رقمی نزدیک به یک میلیارد و دویست میلیون تومان است.

 طبق شنیده ها باشگاه داماش در پاسخ به بازیکنان ناراضی از برطرف شدن مشکلات ظرف هفته های آینده خبر داده است!/وارش اسپرت

Share