پایداری مدافعان نبل و الزهرا و شکست جبهه النصره+عکس

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا گروههای تروریستی جبهه النصره قصد پیشروی از دو محور نبل و الزهرا را داشتند اما با مقاومت قهرمانانه نیروهای دفاع ملی با پشتیبانی ارتش و نیروی هوایی سوریه ناکام ماندند. طی یکماه گذشته صدها تروریست با گلوله باران سنگین قصد نفوذ به این دو شهر را داشتند […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا گروههای تروریستی جبهه النصره قصد پیشروی از دو محور نبل و الزهرا را داشتند اما با مقاومت قهرمانانه نیروهای دفاع ملی با پشتیبانی ارتش و نیروی هوایی سوریه ناکام ماندند.
طی یکماه گذشته صدها تروریست با گلوله باران سنگین قصد نفوذ به این دو شهر را داشتند که شکست خوردند. عناصر تروریست ضمن اعتراف به این شکست، درگیری با داعش را عامل ناکامی خود در محورهای نبل و الزهرا عنوان کردند.
طی چند ساعت گذشته، نیروهای دفاع ملی با مقاوت در برابر تروریست های مسلح، موفق شدند چند دستگاه تانک و خودروی آنها از نوع «بی ام و» را در ورودی شهر نبل منهدم کرده و با جلوگیری از نفوذ عناصر مسلح از دو محور شرق و غرب، تلفات سنگینی به آنها وارد کنند.
در مقابل، تروریست ها با گلوله باران شدید مناطق مسکونی دراین دو شهر، چندین تن را زخمی کردند، در بین زخمی شدگان دو کودک نیز دیده می شود.
نبل و الزهرا دو شهر مهم شیعه‌نشین شمال شهر حلب سوریه و در نزدیکی مرز ترکیه، از دو سال و نیم پیش تا کنون در محاصره کامل تروریست‌های مسلح تکفیری قرار گرفته‌، ولی متأسفانه این خبر، از سوی ابر رسانه‌های جهانی سانسور شده است.
Share