« هف »سمنان در خروش سپیدرود به زیر آب رفت

هف سمنان نیز در خروش سپیدرود به زیر آب رفت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،از سری مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم آزادگان سپیدرود رشت با چهار گل میهمان خود را در هم کوبید و جایگاه خود را در صدر جدول گروه خود حفظ کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،از سری مسابقات هفته سیزدهم لیگ دسته دوم آزادگان سپیدرود رشت با چهار گل میهمان خود را در هم کوبید و جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کرد.هف سمنان نیز در خروش سپیدرود به زیر آب رفت

اشکان توانا، ، محمدرضا الماسخاله، مجتبی اسماعیل زاده ( از دقیقه ۸۰ مجید جمشیدی)، مصطفی حاجتی، میعاد یزدانی ( از دقیقه ۷۷ محمد همرنگ)، میر عماد میرجوان ( از دقیقه ۶۶ محمدرضا مصلح)، مصطفی حبیبی، میثم فردوسی، سامان نورمحمدی، جبار دادفر، محمد جعفری بازکنان سپیدرود در این بازی بودند.

بازی در نیمه نخست با میدان داری سپیدرود آغاز شد. اما ظاهرا سردی هوا بر بازی دو تیم هم اثر گذاشته بود، به نوعی که تا میانه های این نیمه ادامه داشت، اما فشار سپیدرود از دقیقه ۲۰ به بعد و تیزهوشی الماسخاله و میرجوان موجب شد تا رشتی ها خیلی زود خیال هوادارانش را راحت کنند و گل برتری بازی را به ثمر برساند و دو تیم با همان تک گل راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم بازی روندی متفاوت داشت. گویی ارتش سرخ هر چه که در توان داشت را برای این نیمه کنار گذاشته بود و تعویض های هوشمندانه ناظمی هم مزید بر علت شد تا سرخ پوشان سه گل دیگر وارد دروازه حریف نمایند.در دقیقه ۶۲ با نفوذ در عمق مجتبی اسماعیل زاده و شوت تمام کننده او گل دوم سپیدرود را به ارمغان آورد.در ادامه دقیقه ۷۱ با پاس زیبای در عمق الماسخاله به اسماعیل زاده رسید که ضربه او به دروازه بان برخورد نمود و توپ برگشتی را الماسخاله به زیبایی به گل سوم ارتش سرخ بدل نمود.همچنین در دقیقه ۸۱ یک گل به معنای واقعی کلمه از دو بازیکن تازه به میدان آمده به ثمر رسید که همرنگ سانتر کرد و جمشیدی تازه وارد گل چهارم را به تور دروازه هف چسباند.و سر انجام این بازی زیبا با چهار گل به سود سپیدرود خاتمه یابد.

از نکات جالب این بازی به ثمر رسیدن چهار گل زیبا و دلچسب بود. گل هایی که به عقیده اکثر کارشناسان بر روی کار تیمی و برنامه ریزی شده به ثمر رسید.سپیدرود با این برد توانست خیال خود را برای صعود از گروه تقریبا راحت نماید و با استراحتی که در هفته آینده دارد با یک انرژی مضاعف به مصاف شهرداری جویبار برود.

حاشیه ها:

– جایگاه ویژه ورزشگاه عضدی رشت یکی از روزهای شلوغش را پشت سر گذاشته بود. مهدوی فرماندار رشت، رسولی عضو شورای شهر کلانشهر رشت، بهارمست از مدیران ارشد شهرداری رشت، مسعود رهنما مدیرکل سازمان ورزش و جوانان گیلان، فرامرز الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان از مهمانان ویژه این مسابقه بودند.

– حضور پیشکسوتان و بازیکنان نامدار فوتبال گیلان هم در این بازی مشهود بود. افشین چاووشی مهاجم سرشناس فوتبال گیلان، احمد صومی پیشکسوت و یکی از بنیانگذاران این باشگاه، فردین معصومی پهلوان گیلانی کشتی ایران و آسیا، فرخ ادیب قدس نخستین لژیونر تاریخ فوتبال گیلان و از بازیکنان قدیمی سپیدرود، ایرج خوالی و محسن نصر از پیشکسوتان سپیدرود، از جمله چهره های نامدار ورزشی حاضر در ورزشگاه دکتر عضدی رشت بودند.

– در بین دو نیمه از فرخ ادیب قدس پیشکسوت فوتبال سپیدرود و نخستین لژیونر فوتبال شمال تجلیل شد. ادیب قدس هم پیراهن تیم ملی ترکیه را که که از سوی فاتح تریم سرمربی تیم ملی ترکیه برای سپیدرود امضا شده بود را به باشگاه هدیه نمود. سپیدرود هم امپراتور فوتبال ترکیه را به عضویت افتخاری باشگاه ریشه دار شمال در آورد.

– مسئولان هیات فوتبال گیلان امروز برای برگزاری مسابقه امروز زحمات زیادی را متحمل شدند. آنها از روز پنجشنبه هم زمان با بارش برف بر روی زمین عضدی روکش کشیدند و امروز از بامداد تا دقایقی پیش از مسابقه مشغول تمیز کردن زمین و جمع نمودن روکش ها بودند./سایت باشگاه سپیدرود

Share