مسرور:طرح های شنا منطقه آزاد انزلی تا پیش از تابستان مورد بهره برداری قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در جریان بازدید رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مجموعه در حال احداث طرح های شنا منطقه، بر لزوم بهره برداری از این طرح خدماتی گردشگری تا پیش از آغاز فصل شنا در سال ۹۴ تصریح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در جریان بازدید رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از مجموعه در حال احداث طرح های شنا منطقه، بر لزوم بهره برداری از این طرح خدماتی گردشگری تا پیش از آغاز فصل شنا در سال ۹۴ تصریح شد.

proje-tafrihi-saheli-mantaghe-139.10.04این مجموعه در نوع خود یکی از بزرگترین و مجهزترین طرح های شنای شمال کشور است که  پس از انجام مطالعات کارشناسی و آماده شدن نقشه های اجرایی مراحل احداث آن در دو بخش آقایان و بانوان در ساحل جفرود منطقه آزاد انزلی آغاز شده و مقرر گردید تا پیش از تابستان سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد.

مساحت هر یک از طرح های آقایان و بانوان در سطح خشکی ۸۲۰۰ متر مربع و در دریا ۱۵ هزار متر مربع، که مساحت ساحلی و دریایی مجموعه ساحلی تفریحی منطقه،  ۴۶۴۰۰ مترمربع می باشد.

دو ساختمان رختکن مجهز به اتاق تعویض لباس شنا و کمد لباس، دوش رو باز دو طرفه، چشمه های سرویس بهداشتی، یک زمین والیبال ساحلی استاندارد، اتاق کمکهای اولیه و اورژانس، انتظامات و ناجیان غریق  بهمراه کافی شاپ و سایر خدمات گردشگری از جمله امکانات و تجهیزات  پیش بینی شده مجموعه طرح های شنای منطقه آزاد انزلی است.

مجموعه طرح های شنای منطقه آزاد انزلی با هدف افزایش ضریب ایمنی گردشگران در بهره گیری از مواهب طبیعی دریای خزر، توسعه ورزشهای آبی –ساحلی در محدوده منطقه، بالا بردن سطح امکانات و تسهیلات قابل ارائه به گردشگران و ارائه الگویی مناسب از طرح های ساحلی – گردشگری از سوی سازمان منطقه آزاد انزلی به اجراء در می آید که در کنار امکاناتی چون امکان بهره مندی از مصوبه کالای همراه مسافر در مجتمع های تجاری و سایر امکانات تفریحی در محدوده فاز تجارت و گردشگری این منطقه، لحظات فرح بخشی برای مسافران خلق شده و بر توانمندیهای منطقه و استان گیلان در ماندگاری گردشگران افزوده می شود.

در این بازدید معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی حضور داشتند.

Share