مرگ دلخراش یک کارگر حین انجام کار در شاندرمن+ تصاویر

مرگ دلخراش یک کارگر حین انجام کار در شاندرمن+ تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز دوشنبه یک کاگر کمباین در روستای شالکه شاندرمن پس از آنکه به داخل دستگاه کشیده شد در دم جان باخت. کارگران مشغول خرمن خوشه های شلتوک برنج بودند به یکباره با صدای ناگهان و عجیب کمباین مواجه شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا صبح امروز دوشنبه یک کاگر کمباین در روستای شالکه شاندرمن پس از آنکه به داخل دستگاه کشیده شد در دم جان باخت.

 صبح امروز دوشنبه، کارگران یک دستگاه کمباین در روستای شالکه شاندرمن که مشغول خرمن خوشه های شلتوک برنج بودند به یکباره با صدای ناگهان و عجیب کمباین مواجه شدند.
در این حادثه، دست کارگری که مشغول ریختن خوشه های شلتوک به داخل دستگاه خرمن بود در یک آن به داخل دستگاه کشیده شده و نیم تنه بالایی این فرد در داخل دستگاه به گیر افتاد.
متأسفانه در اثر این حادثه، کارگر ۲۳ ساله اهل روستای بیتم شاندرمن در دم جان باخت.
جسد وی نیز با حضور مسئولان آگاهی، پزشکی قانونی و بازپرس دادگستری، پس از انجام مراحل بازپرسی و معاینه به پزشکی قانونی منتقل شد.
پیش از این، مالک کمباین مزبور کارگران خود را بیمه حوادث نموده بود.

مرگ دلخراش یک کارگر حین انجام کار در شاندرمن+ تصاویر مرگ دلخراش یک کارگر حین انجام کار در شاندرمن+ تصاویر مرگ دلخراش یک کارگر حین انجام کار در شاندرمن+ تصاویر SHALKE SHANDERMAN 931001 (5) SHALKE SHANDERMAN 931001 (6)
/ماسال نیوز

Share