ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها برای مقابله با حوادث زمستانی آماده هستند

ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها به منظور مقابله با حوادث زمستانی آماده هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت : ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها به منظور مقابله با حوادث زمستانی آماده هستند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مدیر کل مدیریت بحران استانداری گیلان گفت : ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها به منظور مقابله با حوادث زمستانی آماده هستند.ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها به منظور مقابله با حوادث زمستانی آماده هستند

افشین عزیزی گفت : پس از برگزاری ستاد مدیریت بحران استان در روز سه شنبه به ریاست استاندار ،ستادهای مدیریت بحران در شهرستانها با مسئولیت فرمانداران استان و عضویت دستگاههای خدمات رسان و امدادی در روزهای گذشته برگزار شد و هم اکنون آمادگی کامل برای مقابله با بارش برف وجود دارد.

وی با اشاره به پیش بینی هواشناسی مبنی بر احتمال بارش برف در مناطق جگه ای از اواخر وقت امروز گفت : هم اکنون در این مناطق شاهد بارش باران هستیم و مشکل خاصی وجود ندارد.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستانی از مردم خواست از ترددهای غیر ضروری در این مناطق پرهیز کنند و حتماً تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.

مدیر کل مدیریت بحران استانداری افزود : از ساعت ۱۱ دیشب تا ۲ بامداد امروز نیز بر اثر کولاک شدید محور اسالم به خلخال در گردنه الماس بسته شده بود که با تلاش راهداران بازگشایی شد.

افشین عزیزی ادامه داد : سرنشینان ۳ خوردو نیز که در این محور با مشکل مواجه شده بودند توسط هلال احمر اسکان موقت یافتند.

وی افزود : وزش باد گرم روز گذشته نیز به سربندی ۷۰ خانه در چند شهر گیلان خسارت وارد کرد که بیشتر آن مربوط به ماسال با ۵۰ خانه بود.

مدیر کل مدیریت بحران ادامه داد : وزش باد گرم موجب آتش سوزی های سطحی در تالش، فومن، صومعه سرا، رشت، رودبار، سیاهکل و ماسال نیز شد.

به پیش بینی هواشناسی گیلان ، سامانه هوای سرد و برفی تا یکشنبه صبح فعال خواهد بود.

Share