عراقی‌ها دور کربلا خندق می‌سازند

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، سرلشکر قیس المحمداوی فرمانده عملیات الفرات الاوسط که مسؤول امنیت شهرهای جنوب و شرق عراق است دیروز سه شنبه از آغاز عملیات حفر یک خندق در حد فاصل استان کربلا با الانبار و نصب برج های دیده بانی خبر داد. المحمداوی افزود: نیروهای امنیتی کربلا […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ، سرلشکر قیس المحمداوی فرمانده عملیات الفرات الاوسط که مسؤول امنیت شهرهای جنوب و شرق عراق است دیروز سه شنبه از آغاز عملیات حفر یک خندق در حد فاصل استان کربلا با الانبار و نصب برج های دیده بانی خبر داد.

المحمداوی افزود: نیروهای امنیتی کربلا اقدام به تأمین امنیتی مرزهای شمالی استان در مناطق الرحالیه و النخیب با الانبار کرده اند و برای جلوگیری از تروریست های داعش در حال ساخت یک خندق هستند.-۱۲۴۵

این فرمانده نظامی  در ادامه گفت: طرح های امنیتی بر اساس اتفاقات میدانی به طور مستمر در حال تغییر هستند. وی با تأکید بر نقش مهم نیروهای بسیج مردمی گفت: همکاری میان نیروهای داوطلب مردمی و عناصر امنیتی و شهروندان سپر محکمی در برابر هرگونه حمله تروریستی علیه کربلا بوده است.

شهر مقدس کربلا از جمله شهرهای عراق است که به دلیل موقعیت ویژه مذهبی و همجواری با استان الانبار در مقاطع مختلف مورد حمله گروه های تروریستی قرار گرفته است.

/مشرق

 

Share