ظریف امروز با مترو سر کار رفت+تصاویر

محمدجواد ظریف در مترو

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (دوشنبه) با استفاده از مترو به محل کار خود در وزارت خارجه در خیابان سی تیر رفت. تعدادی از خبرنگاران ظریف را در این مسیر همراهی کردند. خبرنگار ایسنا از ظریف پرسید: اگر به جای خانم ابتکار بودید، برای هوای پاک […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان صبح امروز (دوشنبه) با استفاده از مترو به محل کار خود در وزارت خارجه در خیابان سی تیر رفت.

تعدادی از خبرنگاران ظریف را در این مسیر همراهی کردند.

خبرنگار ایسنا از ظریف پرسید: اگر به جای خانم ابتکار بودید، برای هوای پاک چه می‌کردید؟ وزیر امور خارجه کشورمان در پاسخ گفت: من در کاری که بلد نیستم، وارد نمی‌شوم. من همین یک کار (دیپلماسی) را بلدم.

 وی همچنین گفت که طی روزهای آتی با سفر به سوئیس در اجلاس داووس شرکت خواهد کرد. وزیر امور خارجه کشورمان از احتمال دیدار کوتاهش با جان کری در حاشیه این اجلاس خبر داد.

وزیر امور خارجه کشورمان در خصوص مذاکرات هسته‌ای نیز اعلام کرد، دور بعدی مذاکرات در اوایل ماه فوریه در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ برگزاری می‌شود و من هم در این کنفرانس شرکت می‌کنم.

محمدجواد ظریف در مترو ۱۴۲۱۶۴۵۶۵۱۵۶۸_Nadimi-3 ۱۴۲۱۶۴۵۶۵۱۶۶۲_Nadimi-4۱۳۹۳۱۰۲۹۰۹۱۲۲۰۳۴۰۴۵۴۶۶۳۴  ۱۳۹۳۱۰۲۹۰۹۳۴۵۷۶۴۷۴۵۴۶۸۵۴۱۳۹۳۱۰۲۹۰۹۳۴۵۷۳۵۰۴۵۴۶۸۵۴

Share