شهادت فرمانده میدانی انصارالله یمن+عکس

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده میدانی گروه حوثی‌ها عصر امروز هدف حمله افراد ناشناس قرار گرفت و به شهادت رسید. افراد مسلح نا‌شناس عصر امروز سه شنبه با یک دستگاه موتورسیکلت در مرکز صنعاء «فیصل الشریف» فرمانده میدانی گروه حوثی‌ها را هدف قرار داده و به شهادت رساندند. منابع پزشکی […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده میدانی گروه حوثی‌ها عصر امروز هدف حمله افراد ناشناس قرار گرفت و به شهادت رسید.

افراد مسلح نا‌شناس عصر امروز سه شنبه با یک دستگاه موتورسیکلت در مرکز صنعاء «فیصل الشریف» فرمانده میدانی گروه حوثی‌ها را هدف قرار داده و به شهادت رساندند.

منابع پزشکی اعلام کردند وی در مقابل دانشگاه صنعاء هدف گلوله عناصر مسلح ناشناس قرار گرفته و به محض انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داد.

جزئیات بیشتری درباره این خبر منتشر نشده است.

امروز همچنین پنج بمب در صنعاء پایتخت یمن منفجر شد که منجر به شهادت یکی از نیروهای انصارالله و زخمی شدن یک تن دیگر شد.

نخستین انفجار هنگامی روی داد که یکی از اعضای گروه حوثی سعی داشت بمبی را که زیر خودروی یک قاضی در منطقه قدیمی صنعاء کار گذاشته شده بود خنثی کند.

f5668856b0c093fbf094f44700b97fc1

چهار بمب دیگر داخل یک سطل زباله در منطقه بوستان السلطان کار گذاشته شده بود که به فاصله حدود پنج دقیقه بعد منفجر شد.

خاطر نشان می‌شود گروه حوثی ۲۱ سپتامبر کنترل صنعاء را در اختیار گرفت و از آن زمان به مناطق ساحلی و جنوبی پیشروی کرده است.

این گروه شیعی در ماه‌های اخیر در مبارزه با تروریست‌های القاعده به موفقیت‌های بزرگی دست یافته و آنان را از بخش‌های مهمی از یمن بیرون رانده است.

/مشرق

Share