دیدار جانشین بازرسی ستاد صیانت از حقوق شهروندی وزارت کشور با آیت‌الله قربانی

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ملازاده جانشین رییس بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کرد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا جانشین رییس بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کرد.
به گزارش خبرنگار دیارمیرزا علی ملازاده جانشین رییس بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور به همراه هیات همراه صبح امروز به دیدار آیت الله قربانی رفتند.
در این جلسه که رنجکش سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان نیز حضور داشت, گزارشی درخصوص صیانت از حقوق شهروندان و همچنین مباحث مربوط به عفاف و حجاب ارائه شد.
آیت الله زین العابدین قربانی خاطرنشان کرد: اگر مردم به قانون باور نداشته باشند نیروی اجرایی و نظامی تا اندازه ای می تواند در اجرای آنها موفق باشد.
وی اضافه کرد خداوند برای آنکه قوانین مورد باور مردم باشد در عمق جان انسان ها که فطرت است مقدمات این باور را گذاشته است.
وی با اشاره به برخی ناهنجاریها در جامعه و تغییر رفتارها اظهار داشت: برای پیشگیری از رفتارهای ناهنجار باید فطرت را در مردم زنده نگه داشت.
وی تأکید کرد: باید تلاش شود تا حالات معنوی در جامعه احیا شود.
محمد ملازاده رئیس هیأت بازرسی ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان در وزارت کشور هم در این دیدار به ارائه برنامه های وزارت کشور در این حوزه ها پرداخت.
وی اضافه کرد: تلاش داریم تا با توجه به رویکرد دولت بتوانیم زمینه های آموزش حقوق شهروندی و آشنایی مردم با فرهنگ اصیل اسلامی را گسترش دهیم.
وی اظهار داشت: یکی از ضرورت ها در این زمینه همکاری تمامی دستگاههای اجرایی و فرهنگی و اجتماعی است و همه باید در این مسیر همراه شوند.
یونس رنجکش سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و دبیر کاگروه های عفاف و حجاب و حقوق شهروندی گیلان در این جلسه به تشریح برخی اقدامات این اداره کل پرداخت.
وی اظهار داشت: آموزش در جامعه از اولویت های برنامه این اداره کل و تاکنون تلاش داشته ایم تا در سطوح مختلف نسبت به آموزش همگانی اقدام کنیم.

گفتنی است آموزش کارکنان و مدیران ,رسیدگی به تخلفات کارکنان,فضاسازی و تبلیغات محیطی اثربخش برای کارکنان و مراجعین,تشویق مدیران و کارکنان خوش برخورد,تسهیل در ارائه خدمات به مردم, پاسخگوئی و راهنمایی مراجعین بخشی از برنامه های  ستاد مرکزی صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی وزارت کشور است.

 

Share