دانش آموزی که معلم خود را به قتل رسانده بود دستگیر شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا قاتل معلم بروجردی که اول آذر امسال معلمش محسن خشخاشی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا قاتل معلم بروجردی که اول آذر امسال معلمش محسن خشخاشی را با ضربات چاقو به قتل رسانده بود دستگیر شد.
قاتل محسن خشخاشی دبیر فیزیک دبیرستان حافظی بروجرد امروز در تهران دستگیر شد.

image153504بنابر این گزارش، دانش آموز ۱۵ ساله ای به نام «محمد»  ساعت ۱۱ صبح اول آذر امسال زمانی که معلمش محسن خشخاشی در حال تدریس درس فیزیک در دبیرستان حافظی شهرستان بروجرد بود، وارد کلاس شد و وقتی که معلم او را بابت غیبت‌هایش بازخواست کرد، به سمت وی حمله‌ور شد و با زدن سه ضربه چاقو به وی جان معلمش را گرفت و گریخت.

فرمانده نیروی انتظامی بروجرد در رابطه با این حادثه گفته بود: ظاهرا این دانش آموز در درس فیزیک ضعیف بوده و معلم پیشتر به والدین این دانش آموز در خصوص ضعف تحصیلی این دانش آموز تذکر داده بوده اما در ‌‌نهایت در روز حادثه زمانی که معلم در رابطه با درس نخواندن این دانش آموز به وی تذکر می‌دهد و او را به دفتر مدرسه هدایت می‌کند، دانش آموز از تذکر معلم عصبانی می‌شود و با چاقو به معلم خود حمله می‌کند و در ‌‌نهایت از مدرسه متواری می‌شود.

واقعه آنقدر هولناک بود که حداقل سه هزار نفر از مردم این شهرستان در مراسم خاکسپاری این معلم شرکت کردند. انبوه جمعیت شرکت کننده در مراسم خاکسپاری از بهت و حیرت مردمی خبر می‌داد که وقوع چنین خشونت عریانی آنهم در یک محیط علمی را به سختی باور می‌کردند.
/دانا

Share