دانشگاه آزاد اسلامی کنسرت رقص برگزار می‌کند+جوابیه واحد تهران مرکز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران مرکز اعلام کرده است که فردا یکشنبه کنسرت رقص و موسیقی برگزار خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،به نقل از تسنیم ,دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران مرکز اعلام کرده است که فردا یکشنبه کنسرت رقص و موسیقی برگزار خواهد کرد.

۱۳۹۳۱۰۰۶۱۴۲۸۳۷۸۶۶۴۳۷۷۸۱۴برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی یک نهاد رسمی اعلام می‌کند که کنسرتی به‌منظور رقص برگزار خواهد کرد.

بر اساس آنچه در سایت بلیط‌فروشی این کنسرت اعلام شده، گروهی موسوم به «ژوانا و هرنگ» کنسرت “به‌یاد ماندنی” “رقص” و “موسیقی” ویژه خانم‌ها برگزار خواهد کرد.

بر اساس اعلام این گروه، قیمت بلیط کنسرت مذکور، ۵۰هزار تومان بوده که با ۵۰% تخفیف، ۲۵هزار تومان به فروش می‌رود.

طبق اعلام گروه فوق‌الذکر، کنسرت رقص و موسیقی در آدرس “تهران ــ تقاطع خیابان انقلاب و فلسطین شمالی، دانشکده هنر و معماری، سالن ۱۰۷” برگزار خواهد شد.

برای اطمینان از صحت آدرس اعلامی برای این کنسرت عجیب، با دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تماس گرفتیم که بر اساس آن مسئولان دانشگاه برگزاری چنین کنسرتی را در این دانشکده تأیید کردند.

این برای اولین بار در تاریخ جمهوری اسلامی است که چنین مراسمی در یک ارگان رسمی برگزار می‌شود.

اقدامات و سوگیری‌های فرهنگی دانشگاه آزاد سالهاست با انتقاد شدید منتقدان روبه‌رو بوده است.

سیاری از منتقدان علاوه بر اعتراض به مدیریت کلان دانشگاه آزاد در چند دهه گذشته، رویکردهای فرهنگی این دانشگاه را در بسیاری از موارد مغایر با فرهنگ و آداب ایرانی اسلامی توصیف می‌کنند.

هفته گذشته، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدیان رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه‌ها نیز خواستار تجدیدنظر در شیوه مدیریتی دانشگاه آزاد شده بود.

پاسخ واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به خبرسازی یک خبرگزاری درباره «کنسرت رقص»!

دکتر حسین زاده لطفی ریاست واحد تهران مرکزی دانشگاه آزاداسلامی، ضمن تکذیب خبر منتشر شده در خبرگزاری  تسنیم، این اقدام را وهن دانشگاه و دانشگاهیان و تشویش کننده اذهان عمومی برشمرد و افزود: برگزاری هرگونه کنسرت موسیقی به طور حتم باید در جلسات هیات رئیسه یا شورای فرهنگی و یا شورای دانشگاه بررسی و مجوز آن صادر شود که تا به امروز در هیچ کدام از این جلسات چنین موضوعی مطرح نشده است و خبر برگزاری چنین کنسرتی از اساس کذب و غیر واقعی است.

حسین زاده لطفی تاکید کرد: به طور حتم خبرگزاری  تسنیم با اغراض خاص خبر مذکور را منتشر کرده، چرا که اصول حرفه ای ایجاب می کند این خبرگزاری قبل از درج هر گونه خبری صحت آن را از مراجع معتبر و در این خصوص روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز استعلام گرفته و با اطمینان از واقعی بودن این خبر به درج و انتشار آن اقدام کند.

وی در پایان اظهار داشت: صیانت از ارزش ها و اعتقادات اسلامی از اصول غیرقابل انکار و جزء جدایی ناپذیر مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی بوده و تا به امروز چنین برنامه هایی در این واحد دانشگاهی برگزار نشده و به طور حتم در آینده نیز برگزار نخواهد شد.

روابط عمومی واحد تهران مرکزی نیز در پی درج این خبر تکذیبه ای را در سایت اصلی خود منتشر نموده است.

Share