خصوصی خبرداد:شکوفاتر شدن جمعیت هلال احمر با اجرای طرح تحول

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل هلال احمر گیلان گفت : با اجرای طرح تحول و افتتاح شبکه دانشگران خدمات بیشتر و مطلوب تری به جامعه ارایه می شود و شکوفایی همه جانبه این سازمان مردم نهاد را به دنبال دارد .  علیرضا خصوصی ثانی با افتتاح شبکه دانشگران که با حضور مشاور […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر عامل هلال احمر گیلان گفت : با اجرای طرح تحول و افتتاح شبکه دانشگران خدمات بیشتر و مطلوب تری به جامعه ارایه می شود و شکوفایی همه جانبه این سازمان مردم نهاد را به دنبال دارد .

pzwg0agc علیرضا خصوصی ثانی با افتتاح شبکه دانشگران که با حضور مشاور ریاست جمعیت در امر تحول و برنامه ریزی در گیلان انجام گرفت ,گفت : این استان دارای پتانسیل های فراوان و همچنین سرمایه های ارزشمند انسانی است که با علاقه و اشتیاق از ایجاد تحول و سازمانی نظام مند استقبال می کند .

وی افزود : با افتتاح شبکه دانشگران تمامی پرسنل و اعضای جمعیت دسترسی آسان به اطلاعات مرکز داشته و می توانند تجربیات ارزشمند خود را از طریق این شبکه در اختیار یکدیگر قرار دهند و سبب تغییر از پایین ترین سطوح جمعیت شوند .

 خصوصی ثانی جمع آوری اطلاعات کاربردی و صحیح پرسنلی ، پیش بینی هزینه های مشهود و نامشهود مالی ، تنظیم آمار صحیح اعضای امدادگر ، جوان و داوطلب بعنوان سرمایه های انسانی ،  جمع آوری اطلاعات امکانات و تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری حوزه امداد و نجات را از الزامات این طرح  در مرحله اول اجرای آن شمرد که باید به زودی در سراسر استان توسط معاونین ، شعب و کارشناسان اجرا شود .

مدیر عامل جمعیتi هلال احمر استان تشکیل کمیته تحول استان و انتخاب دبیر ، مشارکت دانشگران در کلاسهای آنلاین ، فراهم سازی زیر ساخت های نرم افزاری و سخت افزاری برای شرکت فعال پرسنل و اعضاء در کلاسهای آنلاین و جمع آوری آمار و اطلاعات لازم و ارسال آن به ستاد را از اقدام های انجام شده این طرح عنوان کرد. .

Share