تصویری از شهید جهاد مغنیه با رهبر معظم انقلاب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دفتر حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای تصاویری از شهید جهاد مغنیه -فرزند سردار شهید حاج عماد مغنیه- در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرد. در حاشیه این تصاویر نوشته شده است:«همین شهدای برجسته ی دنیای اسلام، همین شهید عزیزی که به وسیله […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دفتر حفظ نشر و آثار حضرت آیت الله خامنه ای تصاویری از شهید جهاد مغنیه -فرزند سردار شهید حاج عماد مغنیه- در دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرد.

در حاشیه این تصاویر نوشته شده است:«همین شهدای برجسته ی دنیای اسلام، همین شهید عزیزی که به وسیله ی صهیونیستها به شهادت رسید، اینها افتخار می کردند که بچه های امامند؛ خودشان را فرزند امام می دانستند. این شهید حاج عماد خودش را فرزند امام میدانست. ۱۳۸۶/۱۱/۲۸»
۱۵-۱-۲۰-۱۴۳۲۵۲۷۳_۳۱۷۰ ۱۵-۱-۲۰-۱۴۲۹۵۳۱۳۹۳۱۰۳۰_۰۲۲۸۷۱۴

حزب الله لبنان شامگاه یکشنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که درحمله ارتش صهیونیستی به یک گروه از نیروهای مجاهد این حزب در منطقه القنیطره سوریه تعدادی از این نیروها به شهادت رسیدند.

در جریان سرکشی میدانی گروهی از نیروهای مجاهد حزب الله در شهرک مزرعه الامل در منطقه القنیطره سوریه ، بالگردهای دشمن صهیونیستی با موشک به سوی آنان شلیک کردند.

در اثر این حمله ارتش صهیونیستی ، ۶ تن شهید و یک کودکی زخمی شده است که جهاد مغنیه پسر شهید معماد مغنیه و سردار محمد علی الله دادی از جمله این شهدا بودند.

Share