بازدید مدیرکل بازرسی گیلان از پروژه های عمرانی و طرح های توسعه منطقه آزاد انزلی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرکل بازرسی گیلان از پروژه های عمرانی و طرح های توسعه منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیرکل بازرسی گیلان از پروژه های عمرانی و طرح های توسعه منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

s93uiql6در دیدار سیف الله مسرور مدیر کل بازرسی استان گیلان با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل این سازمان برنامه‌ها، طرح‌های توسعه و اقدامات انجام شده سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص فعالسازی حوزه‌های عمرانی و زیرساختی، بهبود فضای کسب و کار، تأثیرات فعال سازی کریدور شمال-جنوب(نوستراک) و کریدور چین- قزاقستان-انزلی و ظرفیت‌ها و مزیت‌های جدید خلق شده در این منطقه مورد بررسی قرار گرفت .
مدیر کل بازرسی استان گیلان در این دیدار با اعلام حمایت برای تحقق برنامه های این سازمان به منظور جذب سرمایه گذاری، اشتغال زایی و توسعه اقتصادی از تلاشهای این سازمان در راستای فعالسازی پروژه های عمرانی و تسریع در عملیات اجرایی طرح های اقتصادی ، سرمایه گذاری و زیرساختی منطقه قدردانی کرد.
در جریان این دیدار مدیرکل بازرسی استان گیلان و هیات همراه از محدوده منطقه آزاد انزلی و پروژه های عمرانی در دست انجام سازمان ازجمله مجتمع بندری بندر کاسپین ،تقاطع غیر هم سطح و هم چنین صنایع تولیدی فعال در شهرک صنعتی و اقدامات انجام شده در حوزه توسعه خدمات شهری ،امکانات و تسهیلات ایجاد شده در فاز تجارت و گردشگری منطقه بازدید کردند.

Share