فیلمی که شش سال اجازه پخش نداشت بعد از تهران و مشهد در رشت اکران شد

فیلمی که شش سال اجازه پخش نداشت امروز در رشت اکران شد

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فیلم سینمایی پوسته اولین ساخته مصطفی آل احمد شش سال پس از تولید عصر امروز با حضور کارگردان این فیلم در مجتمع خاتم الانبیاء رشت اکران شد.حمید فرخ نژاد، الناز شاکردوست، مریم کاویانی، حمیدرضا فلاحی، امیرغفار منش و حسن مؤذنی از بازیگران این فیلم هستند.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،فیلم سینمایی پوسته اولین ساخته مصطفی آل احمد شش سال پس از تولید عصر دیروز با حضور کارگردان این فیلم در مجتمع خاتم الانبیاء رشت اکران شد.حمید فرخ نژاد، الناز شاکردوست، مریم کاویانی، حمفیلمی که شش سال اجازه پخش نداشت امروز در رشت اکران شدیدرضا فلاحی، امیرغفار منش و حسن مؤذنی از بازیگران این فیلم هستند.

موضوع فیلم پوسته در خصوص فردی است به اشتباه به حبس ابد محکوم شده است و پس از گذراندن ۱۴ سال از حبس خود حقیقت روشن شده و وی از زندان خارج می شود و قصد رفتن به سرخس (محل اقامت دوست خود)می کند در راه برای این فرد مشکلاتی پیش می آید که گریبان گیر او می شود.

پس از اتمام این فیلم ،پشت صحنه این فیلم به نمایش در آمد و در ادامه باحضور کارگردان به نقد این فیلم پرداخته شد و سرانجام آل احمد به سؤالات مردمی در خصوص این فیلم پاسخ داد.

مصطفی آل احمد با بیان اینکه این فیلم در خصوص زمان و مکان جغرافیایی خاصی نیست اظهار داشت: علت عدم اجازه پخش این فیلم نیز سوء تعبیرهای است که در این رابطه صورت گرفته بود.

وی در بخش دیگری از صحبت هایش گفت: این فیلم در برگرفته سیر واقعیت به رویا است و رابطه بین عشق و مرگ و آزادی در این فیلم به چشم می خورد.

کارگردان فیلم پوسته در خصوص انتقاد به اینکه این فیلم برای مخاطب عام تولید نشده است اظهار کرد بنده با معنای مخاطب عام در جامعه امروز مخالف هستم زیرا امروزه مخاطب عام با مخاطب تلوزیونی اشتباه گرفته می شود و یک فیلم هنری قرار نیست مخاطب های بسیار زیاد تلوزیونی را به خود جذب کند.

مریم کاویانی یکی از بازیگران این فیلم قرار بود در اکران فیلم پوسته حضور داشته باشد که به علت سفر به لهستان نتوانست در این مراسم حضور یابد.

Share