شخصیت های ایرانی در کربلا+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،تاکنون بیش از ۱۷ میلیون زائر حسینی برای مراسم روز اربعین خود را به کربلا رسانده‌اند تا مراسم اربعین سالار شهیدان را در این شهر برپا کنند. طبق آمارها تعداد ایرانیانی که کشور را به مقصد نجف و کربلا ترک کرده‌اند، از مرز یک میلیون و چهارصد هزار نفر […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،تاکنون بیش از ۱۷ میلیون زائر حسینی برای مراسم روز اربعین خود را به کربلا رسانده‌اند تا مراسم اربعین سالار شهیدان را در این شهر برپا کنند.

طبق آمارها تعداد ایرانیانی که کشور را به مقصد نجف و کربلا ترک کرده‌اند، از مرز یک میلیون و چهارصد هزار نفر گذشته است.

در میان این یک میلیون و چهارصد هزار زائری که ایران را به مقصد کربلا ترک کرده‌اند تعداد زیادی از شخصیت‌های لشکری و کشوری به چشم می‌خورد.

محمدباقر قالیباف و تیم شهرداری تهران امسال امور شهری کربلا در ایام اربعین را برعهده گرفته و با حضور در کربلا به این امر می‌پردازد.

غلامحسین محسنی اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه نیز در جمع زائرینی که پای پیاده از نجف به کربلا در حرکت بودند حاضر شد تا از ثواب پیاده روی به سمت کربلا بهره‌مند شود.

طبق گزارش‌ها سیدمحمد حسینی و احمد مسجدجامعی که سابقه وزارت ارشاد را در کارنامه خود دارند نیز در جمع راهپیمانان اربعین حاضر هستند.

حجت‌الاسلام کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی دادستان کل کشور، به همراه تعدادی از نمایندگان مجلس از جمله حسین طلا، الیاس نادران، محمدرضا باهنر و روح‌الله حسینیان در کربلا حاضر شده‌اند.

سیدیاسر خمینی نوه امام خمینی ره و سعید قاسمی نیز در میان زائران حسینی دیده می‌شوند.
۳۶۴۷d652e71e45092311bf811c5ad5ca

۱۳۹۳۰۹۲۱۰۰۰۰۹۸_PhotoL ۱۳۹۳۰۹۲۱۰۰۰۰۹۹_PhotoL ۱۳۹۳۰۹۲۱۰۰۰۱۰۲_PhotoL ۸۲۱۴۹۴_۸۰۱ ۸۲۱۴۹۶_۸۹۵ ۸۲۱۵۱۳_۵۶۴۸۲۱۵۹۱_۹۷۰

دانا/

Share