بازدید سرزده استاندار گیلان از چند نانوایی+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دکتر محمد علی نجفی صبح امروز در بازدید سرزده از چند نانوایی از نزدیک در جریان روند اصلاح قیمت نان ،عملکرد نانوایان و خواسته ها ونظرات مردم قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان صبح امروز بصورت سرزده از چند نانوایی بازدید کرد.

 jpg2731دکتر محمد علی نجفی صبح امروز در بازدید سرزده از چند نانوایی از نزدیک در جریان روند اصلاح قیمت نان ،عملکرد نانوایان و خواسته ها ونظرات مردم  قرار گرفت.

دکتر نجفی در این بازدید تاکید کرد : اصلاح قیمت نان با هدف حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان این محصول است وزمینه افزایش کیفیت نان را فراهم کرده است .

وی همچنین بر بازرسی های مداوم ومستمر از نانوایی ها تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در گیلان دیروز نیز  در ابلاغی به رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت با اشاره به اینکه اصلاح قیمت‌ها، با هدف افزایش کیفیت نان و نیز جبران افزایش هزینه‌های تولید و عرضه آرد و نان از تاریخ یازدهم آذرماه با تصویب کارگروه مربوطه در استان گیلان همانند سایر استان‌های کشور آغاز گردیده نوشته است :بر این اساس انتظار می‌رود همزمان با افزایش قیمت انواع نان، ارتقاء کیفیت و نیز رعایت استانداردهای مورد نظر از جمله وزن قانونی، عدم استفاده از جوش شیرین و سایر افزودنی‌های غیرمجاز، رعایت موازین بهداشتی در کلیه فرآیندهای مرتبط با تولید آرد و نان در سرلوحه کار کارخانجات آرد و نانوایان زحمتکش قرار گیرد.

استاندار گیلان در این ابلاغیه با بیان اینکه  فرمانداران شهرستان‌های سراسر استان به نمایندگی از وی پشتیبانی و نظارت لازم را بر عملکرد ادارات شهرستانی بعمل خواهند آورد تاکید کرده است  : از اینرو به جنابعالی ماموریت داده می¬شود با همکاری کلیه نهادها و دستگاههای مرتبط از جمله شرکت بازرگانی دولتی منطقه۷، اداره کل تعزیرات حکومتی، استاندارد، جهاد کشاورزی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی، اتاق اصناف و اتحادیه نانوایان نظارت دقیق، مستمر و همه جانبه-ای را در موارد فوق‌الذکر بعمل آورده و گزارش هفتگی اقدامات بعمل آمده را جهت جمعبندی و ارایه گزارش، به معاونت برنامه¬ریزی استانداری گیلان ارایه کنید.

گفتنی است به استناد دستور العمل ابلاغی هیئت وزیران ، کارگروه استانی قیمت گذاری آرد و نان از یازدهم آذر  ، نرخ نان سنگک  را ۶۵۰ تومان ، نان لواشی  ۱۷۰ تومان ، ‌نان بربری ۵۰۰ تومان و نان تافتون ۳۰۰ تومان اعلام کرد.
jpg2728 jpg2729 jpg2730  jpg2732 jpg2733 jpg2734 jpg2735

Share