استاندار الانبار به دلیل جراحت شدید بازنشسته شد

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری دیار میرزا  عضو شورای استانی الانبار اعلام کرد که استاندار این استان به دلیل جراحت و مصدومیت شدید در جریان یکی از عملیات‌های امنیتی مبارزه با داعش از مقام خود کنار گذاشته شده است. «ارکان خلف الطرموز» یک عضو شورای استانی الانبار اعلام کرد که شورای استانی الانبار […]

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری دیار میرزا  عضو شورای استانی الانبار اعلام کرد که استاندار این استان به دلیل جراحت و مصدومیت شدید در جریان یکی از عملیات‌های امنیتی مبارزه با داعش از مقام خود کنار گذاشته شده است.
«ارکان خلف الطرموز» یک عضو شورای استانی الانبار اعلام کرد که شورای استانی الانبار در نشست صبح دیروز خود در بغداد به خاطر حساسیت اوضاع امنیتی این استان و درگیری با تکفیری‌های داعش، «احمد خلف الدلیمی»، استاندار الانبار را که اخیرا در عملیاتی امنیتی دچار جراحت شدید شده و قادر به ادامه پذیرش مسئولیت خود نبود با رای اکثریت اعضا بازنشسته کرد.
وی افزود: شورای استانی الانبار به زودی نشست جدیدی را برای معرفی استاندار جدید تشکیل خواهد داد.
احمد الدلیمی استاندار الانبار در جریان عملیات پاکسازی شهر «براونه» از توابع منطقه «حدیثه» در استان الانبار به شدت آسیب دید.
اصابت یک موشک در نزدیکی محل استقرار احمد خلف الدلیمی در شهر براونه منجر به زخمی شدن وی و همچنین کشته شدن قائم مقام شهر حدیثه شد.
الدلیمی برای ادامه درمان به یکی از بیمارستان‌های عمان پایتخت اردن منتقل شده و همچنان در آنجا بستری است.

vsfgdsgdf

Share