از همه قیم مابان اعلان بیزارى مى کنم/اساس نمایندگى در خدمت است

تحقیق و تفحص از عملکرد بانکهای خصوصی و دولتی و مؤسسات اعتباری بررسی و مصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ندیمی گفت:موضوعاتى معمولى چون انتخابات (از نوع استانى) دغدغه ذهنى امثال ما به شما نمى آید که اساس نمایندگى در خدمت است، اگر توفیق گردید و گرنه محلى و استانى و ملى آن به چه کار آید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی در واکنش  به اظهارات قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی نوشت:

nadimi9256 (20)مصاحبه نماینده محترم شهرستان (بزرگ، مذهبى، تاریخى و دوست داشتنى) آستانه اشرفیه را درخور تأمل این نکات یافتیم:
١- اسلام آمد، تا دشمنى هاى ناشناخته و شناخته، جاى خویش را به دوستى، برادرى، همگامى، همراهى، هم اندیشى و الفت بدهد.
٢- ایرانى ها، گیلانى ها و شرق گیلانى ها به نعمت اسلام و رهبرى، هموطن، هم دین، هم مذهب محسوب گردیده و وجهى براى طرح دشمنى و ابراز و طراحى آن نیست.
٣- حُکم کلى در مورد یک کشور، استان، شهرستان، قوم، نژاد، جمعیت و محله، هیج جوازى از منظر عقل، دین و اخلاق نداشته و نخواهد داشت.
۴- امثال ما وامدار شهرستان ها، اماکن مذهبى، جلسات دینى و انقلابى آستان امامزاده آقا سید جلال الدین اشرف، مسجد جامع و جلسات موثر پیش از انقلاب آن بوده و هستیم و هنوز پژواک فراخوان به دین و امام و توزیع اعلامیه ها را در ذهن و قلب خویش داشته و خواهیم داشت.
۵- سوابق روشن، تاریخى، مذهبى، انقلابى، جهادى و شهادت بزرگان آن از ادوار تاریخى تا انقلاب شهرستان مذهبى را دانسته و نفى، انکار و تردید در آن محلى از اعراب ندارد.
۶- علایق، تردد، خویشاوندان بسیار و حضور در جمعه و جماعات و زیارت و آستان بوسى حضرت آقا سید جلال از امور مدام زندگى هفتگى ماست.
٧- موضوعاتى معمولى چون انتخابات (از نوع استانى) دغدغه ذهنى امثال ما به شما نمى آید که اساس نمایندگى در خدمت است، اگر توفیق گردید و گرنه محلى و استانى و ملى آن به چه کار آید که اساس خدمت و اخلاص در آن، نجات بخش است نه دایره و وسعت آن …
٨- آنچه ما نسبت به مردم و تاریخ بشکوه و جاودانى و غرور انگیز آن (همچون شرق گیلان و شهرستان هاى مذهبى آن) باید انجام دهیم، مبتنى بر پیگیرى امور عمومى و اثر گذار در زندگى آنان چون کشاورزى (برنج، چاى، ابریشم، صیادى، باغبانى و …) و حل مشکلات چون بیکارى و معیشت و … است نه طرح و تشدید موضوعاتى که براى دیگران (مساله ذهنى و عملى است، چون قیّم مابى که در مورد عزل و نصب ها، انتخابات آتى، تعیین کاندیدا، مانعیت در نصب ها، شاخ و شانه کشیدنى هایى غیر قانونى) به عنوان تفریح و دخالت و … رایج و سارى است.
وگرنه ما، سرخویش را به کار، کار و کار براى عامه ایران، گیلان و حوزه انتخابیه مشغول ساخته و از همه قیم مابان به اعتقاد شخصى و درخواست شما اعلان بیزارى مى نمائیم.
و کلام آخر، پاسخ مطلبى از آن جناب که بى مقدمه متلکى در حرم سید جلال الدین اشرف در سفر رئیس سازمان تأمین اجتماعى کشور که ما در حال عبادت بودیم و شما فرمودی دخود حدیث دیگرى دارد که موجبات برافروختگى شما عزیز برادر را نباید فراهم مى ساخت و آن گفته را جوابى در خور شخص مرحمت دیدیم و دریغ آن را توهین درخواست یک مکالمه نه چندان ضرور !
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبار کوچکی نژاد،مهرداد لاهوتی،ناصر عاشوری،حمیدرضا خصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفر نعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share