از سوم دی ماه دو شبکه نسیم و افق جایگزین شبکه‌های تماشا و العالم خواهند شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،شبکه‌های تلویزیونی نسیم و افق از آغاز ماه ربیع الاول جایگزین دو شبکه دیجیتال سراسری تلویزیون می‌شوند.معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی گفت: از سوم دی ماه و همزمان با آغاز ماه ربیع الاول دو شبکه پرمخاطب نسیم و افق که تاکنون فقط شهروندان تهرانی می‌توانستند از برنامه‌های جذاب آن‌ها بهره‌مند شوند، در سراسر کشور قابل دریافت خواهند بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،شبکه‌های تلویزیونی نسیم و افق از آغاز ماه ربیع الاول جایگزین دو شبکه دیجیتال سراسری تلویزیون می‌شوند.

photo_2014-12-18_18-42-25معاون امور مجلس و استان‌های رسانه ملی گفت: از سوم دی ماه و همزمان با آغاز ماه ربیع الاول دو شبکه پرمخاطب نسیم و افق که تاکنون فقط شهروندان تهرانی می‌توانستند از برنامه‌های جذاب آن‌ها بهره‌مند شوند، در سراسر کشور قابل دریافت خواهند بود.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی مقدم این اقدام را در راستای توجه رسانه ملی به میل و نیاز مخاطبان اعلام کرد و افزود: این دو شبکه روی دستگاه‌های گیرنده دیجیتال جایگزین شبکه‌های تماشا و العالم خواهد شد.

شبکه‌ «افق» ۱۲ خرداد ماه امسال با شعار «به افق نگاه کن…» به‌شکل آزمایشی افتتاح شد. این شبکه در بدو امر یک ساعت برنامه داشت که از تیر ماه امسال این زمان برنامه به دو ساعت افزایش یافت.

پخش برنامه‌های شبکه نسیم هم از ۲۶ شهریور ۱۳۹۲ به‌طور آزمایشی آغاز شد؛ زمان پخش برنامه‌های این شبکه در بهمن ۹۲ از دو ساعت به چهار ساعت افزایش یافت که در این بین مؤثرترین سهم متعلق به تولیدات استان‌ها بود که با عنوان «نسیم استان‌ها» توجه مخاطبان این شبکه را به خود جلب کرد./تسنیم

Share