در صورتی که استیضاح شهردار رای بیاورد رشت با چالش جدیدی مواجه می شود

مراسم استانی گرامیداشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت هشتم دی ماه در رشت/برگزاری مسابقه کاریکاتور سران فتنه در گیلان

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرماندار شهرستان رشت اظهار داشت:با توجه به شرایط موجود استیضاح شهردار رشت به صلاح نیست و در صورت رای آوردن استیضاح رشت با چالش جدیدی مواجه خواهد شد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سید عیسی مهدوی فرماندار شهرستان رشت در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا اظهار داشت:با توجه به شرایط موجود استیضاح شهردار رشت به صلاح نیست و در صورت رای آوردن استیضاح شهردار , شهر رشت با چالش جدیدی مواجه خواهد شد.
IMG_3407فرماندار شهرستان رشت ضمن تبریک عید غدیرخم به تمامی همشهریان با بیان اینکه به قانون و اختیارات شورا احترام می گذارم تصریح کرد:شورای شهر تصمیم گرفته است که شهردار را استیضاح کند اما من به عنوان فرماندار رشت و در مرحله ی بعدی به عنوان فردی که چندین سال در این وادی خدمت کرده و آشنایی کامل با اختیارات شورا ها را دارد باید بگویم که مدیریت شهری رشت دارای حساسیت خاصی است .

مهدوی با تاکید بر اینکه وجود چالش های بزرگ رشت می طلبد که یک فرد باتجربه سکان مدیریت شهری را در دست گیرد ادامه داد:ابراهیم خلیلی شهردار رشت با توجه سوابقی که در کارنامه ی کاری خود دارد از تجربه ی لازم برای مدیریت شهری رشت برخوردار است اما اگر عملکرد ایشان مطلوب شورای شهر رشت نبوده بحث دیگری است.

فرماندار شهرستان رشت به ارزیابی عملکرد شهردار توسط فرمانداری شهرستان رشت و استانداری گیلان اشاره کرد و افزود:بر اساس ارزیابی های به عمل آمده آقای خلیلی در بحث ارتباطات مردی ,درک مشکلات شهری و همچنین هماهنگی با دستگاه های اجرایی از شاخص های لازم برای مدیریت یک کلانشهر برخوردار است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت:باید به این نکنه توجه کنیم که درصورت برکناری شهردار باید کسی روی کار آید که از شاخصه بالاتری نسبت به شهردار فعلی برخوردار باشد و در شرایط فعلی باتوجه به گزینه های مطرح شده ممکن است این افراد شاخصه های لازم را نداشته باشند.
فرماندار شهرستان رشت در پایان بابیان اینکه به نظر شورا احترام می گذارد اظهار داشت:در شرایط فعلی استیضاح شهردار رشت اصلا به صلاح نیست و در صورتی که این استیضاح رای بیاورد رشت با چالش جدیدی رو به رو می شود.
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جبارکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی،

Share