نصیحت فتنه گران به زنان مطلقه جریان نفاق + تصویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ناصر اشجری از حامیان فتنه ۸۸ که در شبکه های های محفلی جماعت فتنه گر حضوری پررنگ دارد از افزایش طلاق در میان خانواده های منسوب به این طیف اظهار نگرانی عمیقی داشته است. وی در مطلبی که در صفحه فیس بوکش منتشر کرده با نکوهش این مساله شوم […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ناصر اشجری از حامیان فتنه ۸۸ که در شبکه های های محفلی جماعت فتنه گر حضوری پررنگ دارد از افزایش طلاق در میان خانواده های منسوب به این طیف اظهار نگرانی عمیقی داشته است.

وی در مطلبی که در صفحه فیس بوکش منتشر کرده با نکوهش این مساله شوم و مقایسه اش با وفاداری بیشتر همسران توده ای ها و گروهک تروریستی منافقین می نویسد : “امروز اما دلم به درد می آید وقتی که می شنوم همسران این جماعت به محض اطلاع از طول مدت دوران محکومیت شوهر، فورا تقاضای طلاق می دهند و خلاص! ”

2538365_224
پیش تر نیز جهانبخش خانجانی سخنگوی وزارت کشور در دولت اصلاحات با اظهار تأسف و تأثر عمیق از پیامد شوم جدایی و طلاق در خانواده های اصلاح طلبان پس از فتنه ۸۸ در صفحه فیس بوکش نوشت: “چند خبر مرا به شدت متاثر کرده است از جمله خبر جدایی و یا در شرف جدایی تعدادی از خانمهای اصلاح طلب از همسران اصلاح طلبشان ! خیلی این موضوع مرا ناراحت کرده است ، بیایید این ویروس و این تفکر را درمان کنیم .”

این عضو حزب کارگزاران سازندگی بدون هیچ اشاره ای به علل این پیامد شوم در ادامه اظهار می دارد : ” امیدوارم طرح این مساله در فضای مجازی سبب شود دوستان از خودخواهی هایشان دست بردارند و عالمانه تر و عاقلانه تر بیاندیشند . بدانند که جامعه اجتماعی و سیاسی بعدها در موردشان قضاوت خواهند کرد.”

2538366_589

یکی از متهمین فتنه ۸۸ نیز در کامنتی زیر این مطلب می افزاید : ” دوستان اصلاح طلب باید بدانند که اگر کار به این جدایی ها ختم شود ، سخت تر می توانند پیشرو مطالبات مردم باشند ! زیرا اولین سئوال مردم این خواهد بود : اگر کسی نتواند خانواده خود را مدیریت و اداره کند آیا می تواند جامعه را مدیریت کند؟!”
/باشگاه خبرنگاران

Share