لاهوتی خبر داد:اعلام گزارش علت سقوط هواپیمای آنتونوف-۱۴۰ تا ۲۰ شهریور ماه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو کمیسیون عمران مجلس ،گفت: بررسی علل سقوط هواپیمای آنتونوف-۱۴۰ در حال تکمیل بوده و بنا به اعلام وزیر راه و شهرسازی، گزارش نهایی نیمه دوم شهریور ماه ارایه خواهد شد. مهرداد بائوج لاهوتی ، در رابطه با وضعیت بررسی علل سقوط هواپیمای آنتونوف-۱۴۰، گفت: طبق اعلام وزیر راه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عضو کمیسیون عمران مجلس ،گفت: بررسی علل سقوط هواپیمای آنتونوف-۱۴۰ در حال تکمیل بوده و بنا به اعلام وزیر راه و شهرسازی، گزارش نهایی نیمه دوم شهریور ماه ارایه خواهد شد.

76137_thumمهرداد بائوج لاهوتی ، در رابطه با وضعیت بررسی علل سقوط هواپیمای آنتونوف-۱۴۰، گفت: طبق اعلام وزیر راه و شهر سازی، کمیته بررسی سوانح هوایی در حال پیگیری موضوع بوده و گزارش نهایی نیز تا ۲۰ شهریور ماه ارائه خواهد شد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی ،افزود: جهبه سیاه این هواپیما پس از سقوط آسیب های جدی دیده بود و به همین دلیل هم اعلام نتیجه نهایی با کمی تاخیر ارایه می شود.

وی تصریح کرد: هر هواپیما دو جعبه سیاه دارد که یکی از آنها مربوط به مکالمات خلبان با برج مراقبت است و جعبه سیاه دوم نیز اطلاعاتی از قبیل دما و خطاهای رخ داده را اعلام می کند، اکنون ما منتظر تکمیل گزارش و ارایه به کمیسیون عمران هستیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: بطور حتم اعلام علل سقوط این هواپیما، از وقوع اتفاقات این چنینی در آینده پیشگیری خواهد کرد.

نماینده مردم لنگرود در مجلس خاطرنشان کرد: طبق اعلام وزیر راه و شهرسازی، نتیجه نهایی بررسی ها تا ۲۰ شهریور اعلام و این وعده ای است که آخوندی در کمیسیون عمران مجلس به نمایندگان داد./خانه ملت
ایرج ندیمی، محمد مهدی رهبری املشی،غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،محمدحسین قربانی ،حسن تامینی،جابرکوچکی نژاد،مهردادلاهوتی،ناصرعاشوری،حمیدرضاخصوصی،حسن خسته بند،محمود شکری،صفرنعیمی رز،عطالله حکیمی

Share