پایان خدمت دو بازیکن معروف لیگ برتری جعلی از آب درآمد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دبیر کل فدراسیون فوتبال با تایید جعلی بودن کارت پایان خدمت دو فوتبالیست گفت: هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات صورت گرفته در مورد جعلی بودن کارت پایان خدمت برخی بازیکنان و یا اعلام نادرست قراردادها تصمیم گیری می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دبیر کل فدراسیون فوتبال با تایید جعلی بودن کارت پایان خدمت دو فوتبالیست گفت: هیات رئیسه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال در خصوص تخلفات صورت گرفته در مورد جعلی بودن کارت پایان خدمت برخی بازیکنان و یا اعلام نادرست قراردادها تصمیم گیری می کند.a0a683ce13ac59cda2cbef435305cf15_750_330_cropCenter

مهدی محمد نبی در مورد صحبت های صبح امروز سردار باران چشمه در خصوص جعلی بودن کارت پایان خدمت بختیار رحمانی، علی حمودی و ۱۸ بازیکن دیگر ضمن بیان مطلب فوق، گفت: گزارشی که سازمان لیگ به فدراسیون فوتبال ارائه کرده حاکی از همین نکته است که در حال بررسی این موضوع هستیم.

وی در مورد اینکه با توجه به پایان فصل نقل و انتقالات آیا این بازیکنان می توانند به خاطر این مشکل و برای انجام دوره مقدس سربازی به باشگاه دیگری بروند، اظهارکرد: این مسائل بحث های خاصی است که باید هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد آن تصمیم گیری کند.

دبیر کل فدراسیون فوتبال در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر اینکه با توجه به جعلی بودن کارت پایان خدمت بختیار رحمانی و علی حمودی، احتمال کسر امتیاز از تیم های این دو بازیکن و یا محرومیت آنها و سایر بازیکنان متخلف وجود دارد، اظهار کرد: این موضوع جزو نکاتی است که در هیات رئیسه به آن اشاره شده است. مهدی تاج هم باید این موضوع را بررسی کند اما تا این لحظه بحث مثبتی در این مورد انجام نشده و تا زمانی که جمع بندی لازم صورت نگیرد فدراسیون نمی تواند در مورد آن تصمیم گیری کند.

وی در مورد اینکه آیا سازمان لیگ و یا فدراسیون فوتبال آیین نامه‌ای در خصوص برخورد با چنین اتفاقاتی نداشته که این بحث این قدر طولانی شده است، افزود: طبق همین آیین نامه ها سازمان لیگ در حال پیگیری موضوع است.

نبی در پایان در مورد اینکه گفته می شود قراردادهای اعلام شده از سوی باشگاهها واقعیت ندارد و فدراسیون چه برخوردی با باشگاههای متخلف در این خصوص می کند، گفت: یکی از وظایف کمیته صیانت همین است که این قراردادها را بررسی و گزارش آن را به سازمان لیگ ارائه کند. اگر قراردادها با آنچه از سوی باشگاهها اعلام شده مطابقت نداشته باشد آنها را اعلام و در مورد آن تصمیم گیری می شود. قطعا به کسانی که خلاف مقررات عمل کرده اند جایزه نمی دهند و طبق مقررات با آنها برخورد می شود.

بیست چهارده/

Share