حمایت وزارت صنعت از کشاورزان با عدم واردات برنج درزمان برداشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان امروز بار دیگر از وزارت صنعت ، معدن و تجارت خواست در زمان برداشت برنج از واردات این محصول جلوگیری کند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان امروز باردیگراز وزارت صنعت ، معدن و تجارت خواست در زمان برداشت برنج از واردات این محصول جلوگیری کند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان ، دکتر محمد علی نجفی صبح امروزدر پایان نشست با مجمع نمایندگان در گفتگوبا خبرنگاران با اشاره به اینکه توجه به مسائل کشاورزی گیلان از محور های اصلی مورد بحث در این نشست بود گفت : از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می خواهیم با عدم واردات برنج در زمان برداشت از برنجکاران سخت کوش استانهای شمالی حمایت کند .

وی با اشاره به اینکه برنجکاران امسال با زحمت و کوشش طاقت فرسا خشکسالی را پشت سرگذاشتند گفت : انتظار کشاورزان استانهای شمالی این است که زمینه ای فراهم شود تا بتوانند حاصل دست رنج خود را با کمترین دغدغه بفروشند .
استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه در نشست مجمع نمایندگان در مورد تکمیل طرح های بزرگ استان وآمایش سرزمینی نیز تبادل نظر شد به تدوین برنامه ی ششم توسعه اشاره کرد و گفت : بررسی اولویت های گیلان در این برنامه از محورهای دیگر این نشست بود .
دکتر نجفی خاطر نشان کرد : در این نشست همچنین بر ضرورت بررسی برنامه های پیشنهادی گیلان در بودجه ی سال ۹۴ نیز تأکید شد .
نماینده ی صومعه سرا و رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیزبا اشاره به اینکه تعامل کنونی بین نمایندگان و استاندار کم نظیر است گفت : فضای بازی که در استان توسط استاندار گیلان برای کار و تلاش و تعامل ایجاد شده است فرصتی کم نظیر برای توسعه گیلان است .
9013

Share