فرصت ثبت نام بیمه تکمیلی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه تمدید شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، فرصت نام نویسی بیمه تکمیلی درمان ویژه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان کشور که از دهم تیر آغاز شده بود تا دهم مرداد ۹۳ تمدید شد. برای اولین بار […]

ShowImage.aspx به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقل از روابط عمومی صندوق اعتباری هنر، فرصت نام نویسی بیمه تکمیلی درمان ویژه نویسندگان، روزنامه نگاران و هنرمندان کشور که از دهم تیر آغاز شده بود تا دهم مرداد ۹۳ تمدید شد.

برای اولین بار ثبت نام از متقاضیان بیمه تکمیلی این صندوق به صورت آنلاین و از طریق سایت اینترنتی سازمان به نشانی www. honarcredit. ir انجام می‌شود.

در راستای نیل به اهداف نوین صندوق اعتباری هنر و نیز اهمیت و نگاه ویژه به مقوله بهداشت و سلامت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور در تنظیم قرارداد با شرکت بیمه سعی شده تا با توجه به ظرفیت‌ها و امکانات موجود، تعهدات درمانی در مقایسه با سنوات گذشته به نسبت قابل توجهی افزایش یابد.

لازم به یادآوری است اعضای صندوق با پرداخت قریب به نیمی از حق بیمه مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی درمان می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق خواهد بود.

بر این اساس، تنها اعضای صندوق و یا کسانیکه از طریق این صندوق تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی قرار دارند مجاز به استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌باشند با این وجود متقاضیانی که شرایط لازم برای عضویت را نیز دارند در صورت طی مراحل عضویت قبل از ثبت نام، می‌توانند از این خدمات استفاده نمایند.

شایان ذکر است تمامی عضویت‌های سالهای گذشته باطل شده است و عضوگیری و ثبت نام مجدد از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه از طریق‌‌ همان سایت و بصورت آنلاین صورت می‌پذیرد.

اعضای این صندوق در سراسر کشور می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی صندوق نسبت به ثبت نام و بهره‌مندی از خدمات بیمه تکمیلی اقدام نمایند.

Share