سقوط هواپیمای الجزایری با ۱۱۶ مسافر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هواپیمای ,ای ۳۲۰ شرکت هواپیمایی الجزایر که پس از برخاستن از فرودگاه واگادوگو، پایتخت بورکینافاسو، از صفحه رادار محو شده بود، در حومه نیامی پایتخت نیجر سقوط کرد. به نقل از واحد مرکزی خبر، خبرگزاری ریانووستی، همه سرنشینان این هواپیما از جمله ۱۱۰ مسافر و ۶ خدمه احتمالا در […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هواپیمای ,ای ۳۲۰ شرکت هواپیمایی الجزایر که پس از برخاستن از فرودگاه واگادوگو، پایتخت بورکینافاسو، از صفحه رادار محو شده بود، در حومه نیامی پایتخت نیجر سقوط کرد.

به نقل از واحد مرکزی خبر، خبرگزاری ریانووستی، همه سرنشینان این هواپیما از جمله ۱۱۰ مسافر و ۶ خدمه احتمالا در این سانحه کشته شده اند.

شرکت هواپیمایی دولتی الجزایر اعلام کرد: «بخش های ناوبری هوایی تماس خود را با یک هواپیمای شرکت هواپیمایی الجزایر که پنجشنبه بین واگادوگو و الجزیره در حرکت بود ، ۵۰ دقیقه پس از برخاستن این هواپیما از دست دادند.»

به گفته رسانه های الجزایری بیشتر مسافران این هواپیما فرانسوی هستند.

یک منبع آگاه در این شرکت هواپیمایی الجزایر اعلام کرد این هواپیمای ای ۳۲۰ را شرکت هواپیمایی الجزایر از شرکت هواپیمایی اسپانیایی سوئیفت ایر اجاره کرده بود.

Share