دستگاه‌های جاسوسی غرب در ایجاد داعش دخالت داشتند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا گلوردی با بیان اینکه جمهوری اسلامی دست برتری در منطقه دارد، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های جاسوسی غرب در ایجاد داعش دخالت داشتند و داعش در منطقه در حال از بین رفتن است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا عیسی گلوردی در هفتمین گردهمایی پیشکسوتان جهاد و شهادت گیلان درشهرستان آستانه اشرفیه, گیلان را از جمله استانی دانست که به صورت مستمر این گردهمایی را برگزار می‌کند.

وی اظهار کرد: در سال‌های نخست تصور بر این بود که جمع مذکور به دنبال حزب هستند اما به مرور مشخص شد که پیشکسوتان جهاد و شهادت حافظان انقلاب هستند.

ضرورت پاسداری از انقلاب اسلامی/جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت منطقه‌ای در جهان مطرح است

13920818000572_PhotoAمعاون اجرایی دبیر شورای عالی امنیت ملی، پاسداری از انقلاب اسلامی را مهم خواند و تصریح کرد: امروز اطراف کشور بحران وجود دارد و عراق، ترکیه، پاکستان، افغانستان و… دارای بحران‌های پیدا و ناپیدا هستند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به دلیل معماری امام خمینی (ره) جزیره ثبات در منطقه است.

گلوردی، نظر ایران درباره عراق، سوریه، لبنان و افغانستان را بسیار مهم دانست و گفت: حتی امریکا این نظر را پذیرفته است.

وی این پذیرش را حاصل ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس عنوان کرد و یادآور شد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان قدرت منطقه‌ای در جهان مطرح است.

این مسئول با بیان اینکه بیش از ۳۰ سال در تحریم هستیم، خاطرنشان کرد: دنیا باور کرده است که جمهوری اسلامی با قدرت نرم در جهان ایستادگی می‌کند.

وی با اشاره به اینکه تمام اینها به برکت ایثارگران است، تصریح کرد: گیلان جزو پنج استانی است که در زمینه برگزاری این گردهمایی به صورت مستقل عمل می‌کند.

پیشکسوتان جهاد و شهادت اعتبار انقلاب اسلامی

گلوردی پیشکسوتان جهاد و شهادت را اعتبار انقلاب اسلامی نامید و گفت: این پیشکسوتان بحران هشت سال دفاع مقدی را پشت سر گذاشتند و حضور آنها موجب برکت در مدیریت استان می‌شود.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس فرهنگ برادری را نهادینه کرده است، افزود: دفاع مقدس جایی است که رزمندگان هشت سال در کنار یکدیگر زندگی کردند بنابراین زبان و اندیشه‌های سیاسی موجب درگیری بین پیشکسوتان جهاد و شهادت نمی‌شود.

معاون اجرایی دبیر شورای عالی امنیت ملی، پیشکسوتان را افرادی سیاسی، اجتماعی و امنیتی دانست و گفت: در کشور از وضعیت مطلوبی برخوردار هستیم.

وی با اشاره به اینکه ۱۰۰ هزار میلیارد تومان مطالبات وصول نشده داریم، خاطرنشان کرد: با وجود این موضوع، کشور دارای آرامش است و حتی در سال‌های آینده نیز بحران‌های کار و غذا نخواهد داشت.

دستگاه‌های جاسوسی غرب ایجاد کننده داعش

گلوردی با بیان اینکه جمهوری اسلامی دست برتری در منطقه دارد، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های جاسوسی غرب در ایجاد داعش دخالت داشتند و داعش در منطقه در حال از بین رفتن است.

به گفته وی، پیشکسوتان جهاد و شهادت قدرت بسیج ملی در کشور را دارند
/فارس

Share