پاتک پلیس به قماربازان لاهیجانی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا باند قماربازان در شهرستان لاهیجان با دستگیری ۱۶ قمار باز متلاشی شد. در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اینکه افرادی با تجمع در مغازه‌ای در یکی از محلات لاهیجان، اقدام به برپایی بساط قمار کرده‌اند، رسیدگی به این موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت و آنان با […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا باند قماربازان در شهرستان لاهیجان با دستگیری ۱۶ قمار باز متلاشی شد.

isna (4)-4 در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر اینکه افرادی با تجمع در مغازه‌ای در یکی از محلات لاهیجان، اقدام به برپایی بساط قمار کرده‌اند، رسیدگی به این موضوع در دستورکار ماموران پلیس قرار گرفت و آنان با انجام یکسری تحقیقات از صحت موضوع مطلع شدند و پس از هماهنگی با مقام قضایی عملیات خود برای دستگیری این افراد را آغاز کردند.

در ادامه ماموران انتظامی کلانتری ۱۲ لاهیجان اقدام به بازدید از این محل کرده و در جریان این بازرسی ۱۶ قمار باز حین بازی قمار در محل دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

سرهنگ محمود قاسمی – فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان با تائید این خبر گفت: همچنین ۱۴ میلیون و ۷۰۰ هزار ریال وجه نقد حاصل از قمار وآلات و ادوات قمار نیز در این بازدید کشف و ضبط شد و متهمان دستگیر شده نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
/ایسنا

Share