وزیر رفاه: بسته های امنیت غذایی به زودی توزیع می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌زودی نحوه توزیع بسته‌های امنیت غذایی اعلام خواهد شد و مشمولان در این زمینه معرفی می‌شوند. علی ربیعی با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای توزیع بسته‌های امنیت غذایی به خانواده‌های نیازمند و مددجویان دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: به‌زودی نحوه توزیع بسته‌های امنیت غذایی اعلام خواهد شد و مشمولان در این زمینه معرفی می‌شوند.

SABADعلی ربیعی با اشاره به اینکه تمام تمهیدات لازم برای توزیع بسته‌های امنیت غذایی به خانواده‌های نیازمند و مددجویان دستگاه‌های حمایتی از جمله بهزیستی و کمیته امداد پیش بینی شده است، گفت: به‌زودی نحوه توزیع این بسته‌ها در یک نشست خبری اعلام می‌شود.

او در پاسخ به این پرسش که چه تعداد نفر و خانواده از این بسته‌ها استفاده خواهند کرد، گفت: در حال حاضر نمی‌توان آمار آن را اعلام کرد ولی قطعاً مددجویان از این تسهیلات استفاده خواهند کرد.

ربیعی در ادامه و در پاسخ به این پرسش که چه اقلامی برای این بسته‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: در این مورد نیز در آینده و در نشست خبری اعلام می‌کنم.

/فارس

Share