وداع باشکوه مردم قدرشناس خمام با دکتر چمساز+تصاویر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مراسم تشییع پیکر دکتر امین چمساز «پزشک خیر خمامی» امروز از بیمارستان آریای رشت تا آرامستان خمام برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خمام‌نیوز، مراسم تشییع پیکر دکتر امین چمساز «پزشک خیر خمامی» امروز از بیمارستان آریای رشت تا آرامستان خمام برگزار شد. هزاران نفر از مردم بخش خمام به پاسداشت ۶۰ سال خدمات این پزشک خیر در مراسم تشییع وی حضور یافتند.
چمساز درباره محبوبیت خود در بین عموم مردم خمام گفته بود : مردم همیشه مرا شرمنده کرده‌اند و به من محبت دارند، من کاری برای آنها انجام نداده‌ام. این پزشک خیر آرزویی جز سلامتی و سعادت همه‌ مردم نداشت و محبت مردم را موجب پای‌بندی خود به خمام قلمداد می‌کرد.
پزشک خیر خمامی بیش از نیم قرن در خمام خدمات ارزنده‌ای از خود به جای گذاشت و روز گذشته در سن ۸۴ سالگی پس از عمل جراحی در بیمارستان آریای رشت چشم از جهان فرو بست.
پیکر دکتر چمساز با حضور خیل عظیم جمعیت از مقابل آموزش و پرورش شهر خمام تا منزل وی و سپس از منزل وی تا آستان مقدس امامزاده حسن (ع) حمل شد و نماز میت به امامت حجت‌الاسلام والمسلمین محمود قاسمیان اقامه شد.
پس از آن پیکر وی طبق وصیت ایشان به آرامستان خمام منتقل شده و در این مکان به خاک سپرده شد.
بنا بر این گزارش، در بخشی از مراسم خاکسپاری دکتر امین چمساز «پزشک خیر خمامی» پیامی از دکتر چمساز خطاب به مردم خمام قرائت شد که قرار بود در مراسم رونمایی از تندیس وی توسط این پزشک خوانده شود، اما عمر وی کفاف نداد.
در پیام مذکور، آمده بود : من دکتر چمساز هستم و خدا را شکر می‌کنم وظیفه‌ای را که ۶۰ سال بر عهده‌‌ام گذاشته شد در حد توان و ایمانم انجام داده و بازده‌ کارم قدردانی مردم خوب خمام است که به چشم دیدم و متشکرم.
11_002 03_002 04 04_002 05_002 07 09

IMG_8230 IMG_8693 IMG_8699 IMG_8704 IMG_8716

Share