مدیر روابط عمومی شهرداری رشت کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت در جشنواره انتشارات روابط عمومی ، به عنوان کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی انتخاب گردید. در نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های سراسر کشور که از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری دست اندرکاران روابط عمومی سازمان ها […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت در جشنواره انتشارات روابط عمومی ، به عنوان کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی انتخاب گردید.
در نهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های سراسر کشور که از سوی انجمن متخصصان روابط عمومی با همکاری
دست اندرکاران روابط عمومی سازمان ها ، موسسات دولتی و غیر دولتی ، کارشناسان و دانشجویان این رشته در دو سطح
ملی و استانی در تهران برگزار گردید ، روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت به عنوان تنها اداره استان گیلان
حائز رتبه برتر گردید.
در این جشنواره آثار روابط عمومی ها مورد ارزیابی داوران قرار گرفت و پس از امتیاز دهی ، علیرضا حسنی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت موفق گردید به عنوان کارشناس برتر انتشارات روابط عمومی در سطح استانی انتخاب گردد.
در حاشیه مراسم تقدیر از مساعی بی وقفه روابط عمومی های کشور در عرصه فرهنگ مکتوب که با حضور آقایان مسجد جامعی رییس شورای اسلامی شهر تهران ، دکتر صادق مشاور رییس جمهور ، دکتر باقریان دبیر نهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی و کمرئی رییس انجمن متخصصان روابط عمومی برگزار گردید , مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت در دیدار با دکتر صادق مشاور رییس جمهور ، بر تخصیص یافتن سختی کار به روابط عمومی ها اشاره نمود و خواستار پی گیری این مهم از سوی هیئت محترم دولت گردید.
حسنی گفت : از آنجاییکه روابط عمومی در هر سازمان ایفاگر نقش مهمی می باشد و آیینه تمام نمای سازمان به شمار می رود و همکاران این حوزه به لحاظ تعهد کاری در هر ساعت شبانه روز ، عاشقانه و با رضایت قلبی به ارائه خدمت می پردازند ، انتظارمان این است که سختی کار به این مجموعه ها تعلق گیرد و یکی از دغدغه های موجود در روابط عمومی ها مرتفع گردد.
وی در پایان ، این افتخار را مرهون حمایت های بی دریغ شهردار رشت ، ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری صمیمانه مجموعه زحمتکش روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری رشت و همراهی دلسوزانه اصحاب رسانه دانست و از آنان قدردانی نمود.
mabe1 mabe

Share