مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های گیلان منصوب شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, به پیشنهاد هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان و طی حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل فلاح اسکندرپور به سمت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا, به پیشنهاد هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان و طی حکمی از سوی استاندار گیلان، اسماعیل فلاح اسکندرپور به سمت مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان منصوب شد.
اسماعیل فلاح اسکندرپور که متولد آستانه اشرفیه و دارای مدرک کارشناسی مدیریت دولتی از دانشگاه تهران است، تا پیش از این، معاون اداره headerکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی بود.
وی پیش از آن نیز، سرپرست حوزه هنری استان خوزستان، مسئول تأسیس و سرپرست حوزه هنری استان تهران، سرپرست حوزه هنری استان خراسان جنوبی و سرپرست حوزه هنری شهر ری بود.
قائم‌مقام تولید و بهره‌برداری و مدیرکل دفتر صید و عمل‌آوری محصولات اختصاصی (خاویار و میگو) شرکت سهامی شیلات ایران، جانشین مدیرعامل شرکت سهامی شیلات ایران در امور خاویار، مدیرکل شیلات گیلان و مدیرکل حسابرسی و بازرسی شرکت سهامی شیلات ایران نیز از جمله سوابق اجرایی اسماعیل فلاح اسکندرپور است.
مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان که در گذشته شهردار رشت نیز بود، همچنین عضویت در هیأت مدیره و معاون سازمان ایرانگردی و جهانگردی، رئیس مهمانخانه‌های ایران، مدیرعامل پارک ارم، نماینده بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در کمیته پناهندگان عراقی و رئیس کمیته پناهندگان، مؤسس و مسئول بنیاد مهاجرین جنگی استان قم، مسئول ستاد توزیع کالا و مبارزه با گرانفروشی استان قم و … را در کارنامه سوابق اجرایی خود دارد.
گفتنی است، تا پیش از این، امیر مرادی مسئولیت سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان را برعهده داشت.
شایان ذکر است، سازمان همیاری شهرداری‌های استان گیلان در سال ۱۳۶۹ با هدف تأمین نیازمندی‌های شهری و تأسیسات مورد نیاز عمومی، کمک و اهتمام در کاهش اتکاء اعضاء به عوارض جهت اداره امور شهر و شهرداری و افزایش توان مالی شهرداری‌های عضو از طریق ایجاد درآمدهای ناشی از تولید، فعالیت‌های اقتصادی و خدماتی بر طبق اصول بازرگانی و با شخصیت حقوقی مستقل، تأسیس شده است.
این سازمان به‌وسیله شورایی به ریاست استاندار و عضویت شهرداران شهرداری‌های استان و هیأت مدیره‌ای متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری به‌عنوان رئیس هیأت مدیره، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و مدیرکل دفتر فنی استانداری اداره می‌شود./لاهیگ

Share