فرماندار تالش خبر داد:اختصاص اعتبار ۶.۴ میلیارد تومان به تالش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرماندار تالش گفت: از محل تملک‌ دارایی‌های گیلان مبلغ ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان سهم تالش شده است. علی فتح‌اللهی عصر امروز در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: با توجه به اعتبارات ابلاغی در سرفصل‌های مختلف سهم اعتبار شهرستان تالش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است. […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرماندار تالش گفت: از محل تملک‌ دارایی‌های گیلان مبلغ ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان سهم تالش شده است.

فتح الهی299_PhotoAعلی فتح‌اللهی عصر امروز در کمیته برنامه‌ریزی این شهرستان اظهار کرد: با توجه به اعتبارات ابلاغی در سرفصل‌های مختلف سهم اعتبار شهرستان تالش ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان است.

وی افزود: از نظر اعتباری تالش دومین شهرستان پس از رشت است که بیشترین اعتبار را به خود اختصاص داده است.

فرماندار تالش گفت: با حضور دستگاه‌های اجرایی شهرستان تالش بر اساس سر فصل‌ها و برنامه‌ها و اعتباراتی که برای ما پیش‌بینی شده است عنوان پروژه‌ها تعیین شد.

به گفته وی، قرار است برای تکمیل پروژه‌های نیمه تمام بالای ۸۰ درصد اعتبارات گذاشته شود تا پروژه‌ها روند خوبی برای بهره‌برداری داشته باشند.

فتح‌اللهی تصریح کرد: قرار است به پروژه‌هایی که کمتر از ۸۰ درصد پیشرفت داشته‌اند بر اساس کدهای اعتباری که در گذشته داشتیم رقم‌هایی را اختصاص دهیم تا بتوانیم سال آینده اعتبار تکمیلی آن را پیش‌بینی کنیم و بتوانیم در سال ۹۴ به مرحله نهایی برسانیم.

وی با اشاره به ۱۱ میلیارد اعتبار از ۱۳۰ میلیارد اعتبار تخصیص یافته توسط نمایندگان به تالش، خاطرنشان کرد: این اعتبار در زمینه‌های مختلف از جمله در فصل‌های آب کشاورزی، آب شرب روستایی و شهری، آسفالت داخل معابر و بافت روستاها و… هزینه می‌شود.

فرماندار تالش تعداد پروژه‌های عمرانی تالش را بسیار زیاد دانست و یادآور شد: این اعتبارات هدفمند هزینه می‌شود و امیدواریم بتوانیم از این پروژه‌ها نتیجه خوبی بگیریم.

وی عمده مسایل و مشکلات را در بحث آب و راه عنوان کرد و متذکر شد: امیدواریم با اعتبارات در نظر گرفته شده اقدام‌های خوبی برای رفاه حال شهروندان روستایی و شهری در تالش انجام شود.
/فارس

Share