عکسی که بدتر از سر بریدن داعشی هاست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاحاج سعید قاسمی در همایش «خط قرمز» گفت: «من بیش از سر بریدن‌های داعشی‌ها از این ناراحت شدم که به دعوت رئییس جمهور همه کاندیداهای ریاست جمهوری -از کندترین‌شان تا تندترین‌شان- آمده بودند و با هم عکس گرفتند. عکسی که بالایش نوشته بود ما همه با هم هستیم و احتمالاً زیرش […]


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاحاج سعید قاسمی
در همایش «خط قرمز» گفت:unnamed
«من بیش از سر بریدن‌های داعشی‌ها از این ناراحت شدم که به دعوت رئییس جمهور همه کاندیداهای ریاست جمهوری -از کندترین‌شان تا تندترین‌شان- آمده بودند و با هم عکس گرفتند. عکسی که بالایش نوشته بود ما همه با هم هستیم و احتمالاً زیرش هم نوشته بود، نترسید، نترسید! »(رجانیوز؛۹۳/۴/۲۵)

احتمالاً جناب قاسمی می خواسته بگوید که در نهاد ریاست جمهوری، شعار دوران  بعد از انتخابات را احیا کرده اند (نترسید،‌نترسید ما همه با هم هستیم). در حالی که جمله ای که نوشته شده بود این بودUntitled(1): «همیشه در کنار هم هستیم.»

واقعاً وقتی یک نوشته ساده را که همه جا هم منتشر شده ،‌ ابتدا تحریف می کنند و بعد به عجیب ترین شکل ممکن تفسیر ، واقعاً‌ چگونه می توان به صداقت شان اعتماد داشت؟

آیا به نظر آقای دلواپس،‌باید کاندیداها تا همیشه رو در روی همدیگر بایستند و دعوا کنند؟
حالا در کنار هم بودن مسؤولان نظام جمهوری اسلامی چرا باید به مذاق بعضی ها ،‌حتی تلخ تر از سر بریدن های داعش هم باشد، سوالی است که در جوابش ، واقعیت ها نهفته است. واقعیت هایی که به ما می گویند چرا عده ای از به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته ای و رفع تحریم ها نگرانند!
/عصرایران

Share