عزم راسخ همه مسئولین استان این است که از میزان بیکاری بکاهند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان با اشاره به افزایش آسیب های اجتماعی بین جوانان گفت : بیکاری از آسیب های مهم جامعه است که می تواند آثار جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد ، به همین دلیل عزم راسخ همه مسئولین استان این است که از میزان بیکاری بکاهند .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا استاندار گیلان در همایش علما، روحانیون و طلاب استان که با حضور رئیس دفترمقام معظم رهبری و نماینده ولی فقیه در گیلان در مصلی امام خمینی (ره) رشت برگزار شد، گفت : باید همه کمک کنیم تا آرامش کامل در استان ایجاد شود تا بتوانیم از مشکلات یک به یک عبورکنیم .

دکتر محمد علی نجفی افزود : با اجرای کامل منویات مقام معظم رهبری ، سیاستهای دولت تدبیر و امید ، روحیه جهادی ، وحدت ، یکپارچگی و برنامه ریزی درست می توانیم از مشکلات پیش روی کشور عبور کنیم .

وی با بیان اینکه توسعه بدون حل مشکل اشتغال تحقق نمی یابد ، اظهار داشت : برای توسعه گیلان و اشتغالزایی نیاز به حضور بیشتر گردشگران و بخش خصوصی در استان داریم .

استاندار گیلان با اشاره به افزایش آسیب های اجتماعی بین جوانان گفت : بیکاری از آسیب های مهم جامعه است که می تواند آثار جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد ، به همین دلیل عزم راسخ همه مسئولین استان این است که از میزان بیکاری بکاهند .

jpg1567

 

دکتر نجفی اضافه کرد : همه باید کمک کنیم و دست به دست هم دهیم آرامش کامل در استان ایجاد شود تا بتوانیم از مشکلات یک به یک عبور کنیم .

وی همچنین به اجرای طرح جامع سلامت توسط دولت اشاره کرد و اظهار داشت : دولت تدبیر و امید عزم جدی دارد تا مشکلات بخش بهداشت و درمان را حل کند .

استاندار گیلان گفت : طرح جامع سلامت که توسط دولت تدبیر و امید در کشورآغاز شده اقدامی بی نظیر است که موجب از بین رفتن بخش عمده ای از دغدغه مردم در بخش درمان شده است .

دکتر نجفی در ادامه به فرارسیدن ماه مبارک رمضان اشاره کرد و تصریح کرد : با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت ، بخش خصوصی ، اصناف و سایر متولیان مربوطه ، برای جلوگیری از افزایش مقطعی ارزاق و مواد غذایی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم اندیشیده شده است .

وی با اشاره به اختصاص بودجه برای ساخت مصلی ها ، مساجد و بقاع متبرکه گفت : باید تلاش کنیم مشارکت خیرین و مردم را به ساخت این پایگاه های مهم دینی بیشتر شاهد باشیم و تکیه به اعتبارات دولتی کمتر باشد .

Share