رهروان ولایت علیه استیضاح بسیج نشود منشعب می‌شویم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که لاریجانی به استیضاح وزیر علوم چراغ سبز نشان دهد حقانیت ما برای جدایی از فراکسیون رهروان ثابت می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که لاریجانی به استیضاح وزیر علوم چراغ سبز نشان دهد حقانیت ما برای جدایی از فراکسیون رهروان ثابت می شود و مجبور به تاسیس فراکسیون سوم در مجلس شورای اسلامی خواهیم شد.

IMG09465041عابد فتاحی  درخصوص موضوع استیضاح وزیر علوم اظهار داشت: آقای لاریجانی اگر به استیضاح کننده ها چراغ سبز نشان دهند حقانیت ما در جدا شدن از فراکسیون رهروان ثابت می شود و همه باید این امر را قبول کنند. ما مجبور به تاسیس فراکسیون سوم در مجلس شورای اسلامی برای حمایت از دولت هستیم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: انتظار داریم رئیس مجلس با استیضاح کنندگان صحبت کرده و آنها را منصرف کند در غیر این صورت با اعلام وصول استیضاح لاریجانی باید تلاش کند تا وزیر با قدرت از مجلس خارج شده و استیضاحش به تصویب نرسد.

وی ادامه داد: از لاریجانی انتظار داریم که کاری کند که فراکسیون رهروان با تمامی قوا و اعضا به نفع وزیر با استیضاح مخالفت کند تا بعد  از این مجلس جولانگاه سوال و استیضاح نباشد.
/مهر

Share