دکتر چمساز; پزشک خیرّ خمامی درگذشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دکتر امین چمساز «پزشک خیر خمامی» در نخستین ساعات صبح امروز در بیمارستان آریا رشت درگذشت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،دکتر امین چمساز «پزشک خیرّ خمامی» در نخستین ساعات صبح امروز در بیمارستان آریا رشت درگذشت.

13930421000277_PhotoAداماد این پزشک  ضمن تایید خبر مذکور با بیان اینکه دکتر امین چمساز ساعت ۳:۳۰ صبح امروز درگذشته است، اظهار کرد: وی پس از عمل جراحی فوت کرد.

ایرج ذرات‌شعاع، افزود: مراسم تشییع پیکر این پزشک خیر خمامی فردا یکشنبه از بیمارستان آریای رشت تا آرامستان شهر خمام برگزار می‌شود.

مسئول پایگاه ۱۱۵ خمام نیز گفت: ساعت ۶:۱۷ دقیقه روز پنجشنبه طی تماسی با ۱۵ به محل منزل این پزشک اعزام شدیم و وی را به بیمارستان آریای رشت منتقل کردیم.

مسعود رشیدی، درباره چگونگی وقوع حادثه، افزود: این پزشک عنوان کرده بود که دکتر چمساز صبح امروز برای قطع کردن زنگ ساعت نماز صبح قصد پایین آمدن از تخت را داشت که به پایین افتاد.

به گفته‌ وی، در این حادثه سر استخوان ران دکتر چمساز صدمه دید و برای عمل جراحی به بیمارستان آریا منتقل شد که درگذشت.

 تندیس دکتر چمساز به پاسداشت ۶۰ سال خدمات وی برای بخش خمام ساخته شده بود که قرار بود در میدانی مقابل منزل این پزشک خیر در یکی از روزهای ماه مبارک رمضان به دست وی رونمایی شود اما عمر او کفاف نداد.
فارس/

Share