تهدید داعش به ویران کردن کعبه+عکس

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یکی از اعضای گروه تروریستی داعش تهدید کرد که این گروه به کعبه حمله و آن را ویران خواهد کرد. سایت الخبر، “ابو‌ تراب المقدسی”، یکی از اعضای گروه داعش در صفحه شخصی خود در پایگاه ارتباط اجتماعی توییتر نوشت: مردم به خاطر لمس کردن سنگ‌های کعبه به مکه […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا یکی از اعضای گروه تروریستی داعش تهدید کرد که این گروه به کعبه حمله و آن را ویران خواهد کرد.

سایت الخبر، “ابو‌ تراب المقدسی”، یکی از اعضای گروه داعش در صفحه شخصی خود در پایگاه ارتباط اجتماعی توییتر نوشت: مردم به خاطر لمس کردن سنگ‌های کعبه به مکه می‌روند و این اقدام به خاطر خداوند صورت نمی‌گیرد. آن‌ها فقط بندگان سنگ‌ها هستند نه بندگان خدا. برای همین در صورتی که بخواهیم بعد از اردن به عربستان حمله کنیم، کعبه را ویران خواهیم کرد.

این فرد که هنوز صحت گفته‌هایش تایید نشده است، اعلام کرد که دستور ویران کردن و حمله به کعبه از سوی ابوبکر بغدادی، رهبر داعش صادر شده است.

ابوتراب المقدسی مدعی شد که ضرر کعبه بیشتر از نفع آن است!

پیشتر نیز داعش ساکنان شهر موصل را مجبور کرده بود تا یا با ازدواج دخترانشان و مشارکت در جهاد نکاح موافقت کرده یا ۳۰ هزار دلار پول بپردازند.

داعش همچنین این فتوا را صادر کرده بود “هر کس که داعش را دوست نداشته باشد، روزه‌اش قبول نیست”!
14-6-30-16441داع/ایسنا

Share