تسریع در عملیات اجرایی احداث موج شکن های مجتمع بندری کاسپین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رضا مسرور در بازدید امیر دریادار سیاری از منطقه آزاد انزلی و مجتمع بندری کاسپین اظهار داشت: با انتخاب مشاور جدید و مهندسی ارزش مجتمع بندری کاسپین توانستیم ضمن تسریع در عملیات اجرایی ، هزینه‌های اجرای پروژه را به شدت کاهش دهیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رضا مسرور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در بازدید امیر دریادار سیاری از منطقه آزاد انزلی و مجتمع بندری کاسپین اظهار داشت: با انتخاب مشاور جدید و مهندسی ارزش مجتمع بندری کاسپین توانستیم ضمن تسریع در عملیات اجرایی ، هزینه‌های اجرای پروژه را به شدت کاهش دهیم.
sayaridبه نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی امیر دریادار سیاری از بخش‌های مختلف محدوده منطقه آزاد انزلی، فاز تجارت و گردشگری ،کارخانجات شهرک صنعتی ، پروژه های عمرانی منطقه بازدید نموده و طرح‌های توسعه ، مجتمع بندری کاسپین و محدوده الحاقی جدید این منطقه را مورد بررسی قرار دادند.
بازدید از موج شکن‌های شرقی- غربی مجتمع بندری کاسپین(بزرگترین بندر ایران در دریای خزر) و تقاطع غیرهمسطح (بزرگترین تقاطع غیرهمسطح گیلان) ، پروژه های عمرانی و زیرساختی منطقه از برنامه‌های حضور فرمانده نداجا در منطقه آزاد انزلی بوده است.
در جریان این بازدید رضا مسرور مدیرعامل سازمان با ارائه گزارشی از روند اجرای پروژه های عمرانی ، توضیحاتی درخصوص طرح های توسعه منطقه و برنامه های آتی سازمان به منظور تسریع در بهره برداری این پروژه ها ارائه داد.
رضا مسرور، مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در جریان بازدید از مجتمع بندری کاسپین اظهار داشت: با انتخاب مشاور جدید و مهندسی ارزش مجتمع بندری کاسپین توانستیم ضمن تسریع در عملیات اجرایی ، هزینه‌های اجرای پروژه را به شدت کاهش دهیم و در حال حاضر پیمانکاران موج شکن‌ها با ابلاغ سازمان در حال اجرای این طرح جدید موج شکن ها هستند و امیدواریم با تخصیص اعتبارات لازم از منابع ملی و اعتبارات داخلی هرچه سریعتر تکمیل این مجتمع بندری را شاهد باشیم .
وی در خصوص شروع مجدد عملیات عمرانی تقاطع غیرهمسطح گفت:با توجه به اهمیت منطقه آزاد انزلی در توسعه ترانزیت بین المللی شمال کشور ، این پروژه که حلقه اتصال راه آهن _قزوین _رشت _انزلی و بزرگراه بین المللی به مجتمع بندری کاسپین است و در گذشته احداث آن متوقف شده بود با برنامه ریزی مجدد دوباره شروع به کار کرد و مقرر شد با شروع مجدد عملیات عمرانی تا پایان سال عرشه پل به بهره برداری برسد.
امیر سیاری هم چنین از محدوده فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی و گروه کارخانجات سرزمین شاد تولید کننده و کارآفرین برتر کشور در صادرات پوشاک بازدید و در ادامه با حضور در طرح ساحلی، با امکانات گردشگری جدید ایجاد شده و تسهیلات ارائه شده از سوی این منطقه به مسافران آشنا گردید
در جریان این بازدید فرمانده منطقه چهارم دریایی ، معاونین و مدیران سازمان ، پیمانکاران و مشاورین پروژه های عمرانی سازمان نیز حضور داشتند.

Share