از پروژه های عمرانی و طرح های توسعه منطقه آزادانزلی بازدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دکتر مهدی بازارگان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق آزاد کشور بهمراه مهندس محمد سعیدی کیا مشاور عالی دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد از پروژه های عمرانی، زیرساختی و طرح های توسعه این منطقه بازدید کردند

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر مهدی بازارگان معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق آزاد کشور بهمراه مهندس محمد سعیدی کیا مشاور عالی دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد از پروژه های عمرانی، زیرساختی و طرح های توسعه این منطقه بازدید کردند
. در جریان این بازدید رضا مسرور مدیرعامل سازمان با ارائه گزارش از روند اجرای پروژه های عمرانی توضیحاتی درخصوص برنامه های آتی سازمان در جهت تسریع در بهره برداری پروژه ها ارائه داد.

BazdidSaidiKiaساختمان اداری در حال ساخت سازمان منطقه آزاد انزلی نخستین پروژه ای بود که مورد بازدید قرار گرفت و در جریان آن پیمانکار و مشاور، توضیحات مبسوطی در زمینه ویژگیها و وجوه تمایز این ساختمان اداری و روند اجرای آن ارائه دادند.

در ادامه معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور مناطق و مشاور دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد کشور از تقاطع غیرهمسطح منطقه دیدار و از نزدیک با روند اجرای این طرح عمرانی آشنا شدند.

موج شکنهای شرقی و غربی مجتمع بندری کاسپین که بزرگترین بندر ایران در دریای خزر است، سومین پروژه ای بود که مورد بررسی مدیران دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد قرار گرفت.

بازدید از شهرک صنعتی منطقه، فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی، مجتمع مسکونی طاووس، طرحهای گردشگری بخش خصوصی، طرح ساحلی و پروژه های در حال احداث سازمان در توریسم ورزشی در این محدوده بخش دیگر این برنامه بود.

در جریان این بازدید معاونین و مدیران سازمان و پیمانکاران و مشاورین پروژه های عمرانی سازمان نیز حضور داشتند

 

Share