اعتراف قاتل زن و شوهر جوان در خانه ویلایی در رشت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مرد آشنا که با ‌انگیزه سرقت، زن و شوهر جوان را به‌طور هولناکی کشت و جنازه آنها را به آتش کشید، با گذشت بیش از یک سال از جنایت تکان‌دهنده لب به اعتراف گشود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ،مرد آشنا که با ‌انگیزه سرقت، زن و شوهر جوان را به‌طور هولناکی کشت و جنازه آنها را به آتش کشید، با گذشت بیش از یک سال از جنایت تکان‌دهنده لب به اعتراف گشود.قتل

 رسیدگی به این پرونده از بهار ۹۲ به دنبال وقوع یک فقره آتش‌سوزی عمدی در خانه‌ای ویلایی در شهرستان رشت در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت. با مهار آتش‌سوزی، پلیس وقتی به خانه مورد نظر رفت با جنازه‌های سوخته زن و مرد صاحبخانه روبه رو شد.

شواهد نشان می‌داد این زوج جوان با ضربه‌های جسم سخت به سرشان کشته و سپس جنازه‌هایشان در حمام خانه به آتش کشیده شده است.

جنازه‌ها در حالی با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد که فرضیه جنایت با ‌انگیزه سرقت قوت گرفت.

آثار درگیری و شکستگی بر بدن قربانیان نمایان نبود و بررسی‌ها نشان می‌داد این زن و مرد به احتمال فراوان قربانی جنایت یک آشنا شده‌اند.

پلیس در نخستین گام از تحقیق‌ها به بررسی میدانی و پرس‌وجو از همسایه‌ها پرداخت. به دنبال جمع‌بندی اطلاعات و اقدامات فنی سرانجام پلیس نخستین سرنخ را به دست آورد. یکی از همسایه‌های این زوج به پلیس گفت:زن و مرد جوانی را دیده که هراسان از خانه زوج جوان خارج می‌شدند. به دنبال چهره‌نگاری رایانه‌ای یکی از بستگان نزدیک این زوج به نام «فرشاد» شناسایی شد. پلیس این مرد را بازداشت کرد اما او خود را بی‌گناه خواند و مهر سکوت بر لب زد. با گذشت بیش از یک سال از جنایت تکان‌دهنده سرانجام دیروز مرد جوان لب به اعتراف گشود.

این مرد گفت: از مدتی پیش نقشه سرقت از خانه زن و شوهر ثروتمند را کشیدم. چون با آنها رفت و آمد داشتیم همراه همسرم به آنجا رفتیم و من با آبمیوه مسموم زن و شوهر جوان و همسرم را بیهوش کردم.

وی ادامه داد: چون معتاد بودم همان جا مواد مخدر شیشه مصرف کردم و دست و پای زن و شوهر جوان را با طناب بستم. سپس با چکش به سرشان کوبیدم و جنازه‌های آنها را به حمام خانه بردم و به آتش کشیدم.

وی گفت: همان موقع پول و طلاها و وسایل با ارزش خانه را جمع کردم و پس از بیدار کردن همسرم از خواب از آنجا فرار کردیم. در میان راه ماجرا را برای همسرم گفتم. اما هرگز فکر نمی‌کردم یکی از همسایه‌های آنها ما را هنگام خروج از خانه ویلایی دیده باشد.

به دنبال اعتراف‌های تکان‌دهنده این مرد، همسرش نیز حرف‌های شوهرش را تایید کرد و «فرید» با قرار قانونی بازداشت شد تا به‌زودی صحنه جنایت را بازسازی کند.

تابناک/

Share