آغاز نگارش متن توافق مشترک جامع با حضور عراقچی و اشمید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاˈسید عباس عراقچیˈ و ˈهلگا اشمیدˈ معاونین وزیر امور خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، کار نگارش متن مشترک جامع توافق هسته ای را آغاز کردند.  کار نگارش متن توافق جامع هسته ای در حالی از ساعت ۱۵ به وقت محلی در سومین روز از ششمین مرحله مذاکرات […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزاˈسید عباس عراقچیˈ و ˈهلگا اشمیدˈ معاونین وزیر امور خارجه ایران و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، کار نگارش متن مشترک جامع توافق هسته ای را آغاز کردند.
81225306-5802454 کار نگارش متن توافق جامع هسته ای در حالی از ساعت ۱۵ به وقت محلی در سومین روز از ششمین مرحله مذاکرات هسته ای وین آغاز شده است که پیشتر قرار بود عراقچی و اشمید از صبح امروز ( جمعه) کار نگارش متن را آغاز کنند، اما به توافق دو طرف به خاطر انجام رایزنی های دوجانبه و داخلی، این اقدام برای ساعاتی به تعویق افتاد.

قبل از برگزاری نشست دوجانبه عراقچی و اشمید به منظور نگارش متن مشترک توافق جامع ، معاونین وزیران امور خارجه ایران و آمریکا در نشست دو جانبه ای در هتل

ˈکوبورگˈ وین، با یکدیگر به رایزنی پرداختند که این گفت وگو نزدیک به دو ساعت به طول انجامید.

ششمین دور از مذاکرات هسته ای ایران و ۱+۵ به میزبانی اتریش موسوم به ˈوین ۶ˈ که آخرین دور از گفت وگوهای طرفین قبل از پایان مهلت تعیین شده در توافق موقت ژنو(۲۰ جولای) خواهد بود از ۱۱ تیرماه آغاز شده و قرار است تا ۲۹ تیرماه ادامه داشته باشد.

/ایرنا

Share