پروژه جمع آوری آب های سطحی،باید زودتر از موعد به سرانجام برسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حمد ابراهیم خلیلی تحقق اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی در کوتاه ترین زمان ممکن را خواستار گردید و گفت : این پروژه می بایست با سرعت بیشتر و در کم ترین زمان انجام شود تا مشکلات شهروندان به حداقل برسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا دیدار شهردار رشت با پیمانکاران جمع آوری آب های سطحی شهر رشت برگزار شد.

mrr1در این نشست محمد ابراهیم خلیلی تحقق اجرای پروژه جمع آوری آب های سطحی در کوتاه ترین زمان ممکن را خواستار گردید و گفت : این پروژه می بایست با سرعت بیشتر و در کم ترین زمان انجام شود تا مشکلات شهروندان به حداقل برسد.

شهردار رشت افزود : اجرای این پروژه به دلیل مشکلان ناشی از آب گرفتگی و حساسیت مسئولین از اهمیت بالایی برخوردار است و در بودجه نیز بخش جمع آوری آب های سطحی یکی از الویت ها است.

وی افزود : شخص اول اجرایی استان جناب آقای استاندار و اعضای شورای اسلامی شهر رشت نیز همواره دغدغه این موضوع را داشتند و در تمامی بازدیدها پی گیر این مهم می باشند.

شهردار رشت تخصص لازم درخصوص اجرایی نمودن این پروژه را یکی از اصول مهم دانست و تصریح کرد : با توجه به تجربه پیمانکاران ، امیدواریم تسریع در روند پروژه را با رعایت مسائل فنی شاهد باشیم.

خلیلی گفت : پشتیانی لازم درخصوص مباحث مالی و تامین لوله مورد نیاز برای این پروژه و فصل کاری از دیگر ضروریات می باشد ، از آنجاییکه عملاً سه الی چهار ماه شرایط ایده آلی برای کار کردن در این خصوص می باشد ، هدف این است که این پروژه زودتر از موعد به سرانجام مناسب برسد.

Share